Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Trendmiya Hediye Setleri

Özel günlerde veya bir günü özel bir güne dönüştürmek istediğinizde hediye vermek en güzel yolların başında gelir. Ancak birçok kişi hediye konusunda ne alacağını bilemez ve günlerce düşünür durur. Bu nedenle tek bir hediye almak yerine birçok parçayı bir arada sunan hediye setlerini tercih edebilirsiniz. Hediye setleri, içerisinde farklı işlevleri olan parçaları bir arada sunar ve anlamlı olduğu kadar kullanışlı bir hediye vermenizi sağlar. Trendmiya hediye setleri, birçok farklı zevk için özel olarak hazırlanan setlere sahiptir. Kişisel bakıma önem verenler için kişisel bakım setleri, kahve tutkunları için kahve setleri, işkolikler ve işini çok sevenler için yeni iş setleri, ailenin yeni üyesine hoş geldin demek için bebek setleri ya da kişiye özel baskılı setler gibi birçok seti inceleyerek en güzel hediyeyi hemen sipariş edebilirsiniz.

Neden Trendmiya Hediye Setleri

Tek bir hediye ile anlatmak istediklerinizi tam olarak karşıya geçiremeyebilir veya böyle hissedebilirsiniz. Fakat hediye setleri bu durumun önüne geçer ve birçok parçayı bir arada vermenizi sağlar. Örneğin; kolye, parfüm, defter ve bitkiden oluşan bir hediye seti birçok alana dokunan bir hediyedir. Hem kullanışlı hem de tatlı bir hediye vermenize vesile olur. Hediye seti seçimi yaparken bazı konulara dikkat etmeniz ve bu konulara göre seçim yapmanız en doğru seti bulmanızı kolaylaştıracaktır.

  • İlk olarak hediye seti seçiminden önce hediye alacağınız kişinin zevklerini öğrenmeli veya ilgi alanlarını düşünmelisiniz. Eğer tam olarak emin olamıyorsanız, hediye alacağınız kişinin yakın arkadaşlarına danışmanız daha verimli ilerlemenizi sağlayacaktır.
  • Sonrasında kendi zevklerinizi bir kenara bırakarak hediye alacağınız kişinin alacağınız kişinin zevklerine göre karar vermelisiniz. Örneğin; kahve tutkunu olan birine siz çay seviyorum diye çay temalı bir set alırsanız, güzel bir hediye verseniz de tam olarak istediğinizi elde etmiş olmazsınız. Bu nedenle bu gibi detaylara dikkat etmeniz faydalı olacaktır.
  • Seçtiğiniz hediyenin kişiye özel olarak hazırlanabilir olması tatlı bir sürpriz olacaktır. Bu nedenle isim, tarih vb. detayları hediyelere işleyebilen ürünleri tercih edebilirsiniz.
  • Hediyeyi ne için aldığınız oldukça önemli bir konudur. Doğum günü, Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi özel günler için alacağınız hediyenin bu günlerin temasına ve ruhuna uygun olması gerekir. Meslek günleri de aynı şekilde önemlidir. Avukatlar Günü, Hemşireler Günü, Doktorlar Günü gibi özel günlerde bu günlerin ruhuna uygun seçimler yapabilirsiniz. İçinizden hediye vermek geldiğinde ise yukarıda belirttiğimiz gibi hediyeyi alacağınız kişinin zevklerini göz önünde bulundurmanız faydalı olacaktır.
  • Son olarak hediye setinin kutusu ve paketlemesi de oldukça önemlidir. İlk izlenimin ne kadar önemli olduğunu bilen herkes bu detaya dikkat eder. Trendmiya hediye setleri özel olarak tasarlanan kutularda ve hediye paketlerinde gönderildiğinden ilk izlenimi her zaman oldukça güzel olacaktır.

Trendmiya Hediye Seti Fiyatları

Hediye setleri içeriklerine göre farklı fiyatlarda sunulan ürünlerdir. Bu nedenle belli bir fiyattan söz etmek pek mümkün olmamaktadır. Seçtiğiniz hediye setinin değeri, içinde yer alan parçaların değerlerinin toplamına göre değişkenlik göstermektedir. Trendmiya uygun fiyatlı hediye setleri sayesinde her bütçeye uygun hediye seti sunmaktadır. Hediye seti seçimi için sayfa üzerinde bulunan filtrelerden fiyat seçimi yaparak aramanızı daha kolay hale getirebilirsiniz. Ayrıca hediye setinin ne için ve hangi amaçla gönderileceği gibi detayları filtreleyerek hediyenizi daha kısa sürede bulabilirsiniz.

Özel olarak tasarlanan Trendmiya hediye setlerini Çiçeksepeti’nde bulabilir, uygun fiyatlarla hemen sipariş edebilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmek için Trendmiya hediye setleri sizi bekliyor!