Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Trixie Evcil Hayvan Ürünleri

Can dostlarımız olan hayvanların evde bakımı için gerekli olan malzemeleri üreten Trixie, 1974 yılında kurulmuş Almanya kökenli bir markadır. Dünyanın birçok ülkesinde evcil hayvanların bakımı için tercih edilen markanın ürünleri alanında uzman kişiler tarafından geliştirilmekte ve tüm kontrolleri yapıldıktan sonra edildikten satışa sunulmaktadır.

Kedi, köpek, kuş ve balık gibi farklı evcil hayvan türleri için ürünler üreten Trixie, her hayvanın istekleri ve yaşam standartlarına uygun farklı çözümler sunmaktadır. Siz de evcil hayvanınızın ihtiyaçlarını karşılamak adına güvenli ve dünya standartlarında ürünler arıyorsanız indirimli fiyatlarla Trixie ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden sipariş edebilir, Trixie kampanya ürünlerinden haberdar olmak ve faydalanmak için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin verebilirsiniz.

Evcil Hayvanlarınızın İhtiyaçlarına Yönelik Trixie Ürünleri

Her evcil hayvanın doğası gereği farklı ihtiyaçları olsa da temel ihtiyaçları hemen hemen aynıdır; beslenme, uyuma, tuvalet, oyun oynama ve sağlıklı bir yaşam sürmesi için destek ürünleri. Evcil hayvanınızın sağlıklı bir yaşam sürmesinin ilk koşulu sağlıklı beslenmesidir. Doğru mamayı seçmek kadar doğru beslenme kabı ve doğru suluk kullanmakta önemli bir konu olduğundan köpeğiniz için “Trixie Köpek Seramik Mama Su Kabı” ve “Trixie Köpek Yavaş Besleme Mama Kabı” en sağlıklı çözüm olacaktır. Eğer kediniz var ise aynı ürünün aynı kalite ve kedinizin ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiş kedi versiyonunu Trixie marka sayfasında bulabilirsiniz. Beslenme dışında eğitim için “Trixie Köpek Zeka Eğitim Oyuncağı”, dışarıda köpeğinizi taşımak isterseniz “Trixie Köpek Taşıma Sırt Çantası”, kediler için “Trixie Kedi Tuvaleti”, kedinizle oynamak isterseniz “Trixie Kedi Oyun Eldiveni” ve daha birçok farklı ürün Trixie ürün yelpazesi içerisinde sunulmaktadır.

Trixie marka ürün fiyatları ise kullanılan malzeme, hayvan türü, boyut ve çeşitlilik gibi durumlara göre değişkenlik gösterirken yeni sezon Trixie ürünleri ve seri sonu outlet Trixie pet shop malzemelerini en uygun fiyatlarla ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilir, can dostunuzu en iyi ürünlerle mutlu edebilirsiniz.