Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Ttec Kablo Çeşitleri ÇiçekSepeti'nde!

1995 yılında İstanbul’da kurulan Ttec markası, günümüzde Türkiye’nin önde gelen teknoloji markaları arasında yer almayı başardı. Marka birçok teknolojik ürünün yanı sıra, kablo çeşitleriyle de herkesin alışveriş sepetini yerini alıyor. Yüksek performansa sahip olan kaliteli Ttec kablo çeşitleri, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Ttec markası, hemen her telefon modeli için bir şarj kablosu üretiyor. Böylece herkes, telefonu ile uyum sağlayan Ttec marka şarj kablolarını tercih edebiliyor. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte bağlantı türleri de çeşitleniyor. Ttec markası da bu değişime uygun olarak ürün çeşitliliğini artırmaya devam ediyor. Siz de uygun fiyatlı Ttec kablo ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Yüksek Performans Sunan Ttec Kablo Ürünleri

Ttec markası, farklı bağlantı tipleri için özel kablolar geliştiriyor. Lightning, Micro USB, Type-C olmak üzere günümüzde en çok kullanılan şarj kablolarını üreten Ttec markası; özellikle IOS ve Android işletim sistemine sahip telefon kullananlar tarafından tercih ediliyor. Hatta ürettiği birçok kabloda da Apple MFI Sertifikası da bulunan Ttec, 20 cm’den 300 cm’ye kadar farklı uzunlukta kablolar tasarlıyor. İndirimli Ttec kablo çeşitleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Ttec marka kablo ürünlerini avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Ttec kablo ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Ttec markası, şarj kablosu konusunda herkesin güvenini kazanan ve yüksek performans gösteren bir marka. Eğer bu marka ile hiç tanışmadıysanız, şimdi doğru yerdesiniz! Siz de Ttec kablo ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Ttec kablo ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.