Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Tudors

Erkek giyimin en önemli parçaları arasında gömlekler yer alır. Hemen hemen her yerde giyilebilen gömlek modelleri hem şık hem de rahat olmak isteyen erkeklerin tercihleri arasındadır. Gömlekler gündelik olarak giyilebileceği gibi iş hayatında ve özel günlerde de tercih edilen fonksiyonel parçalardan. Bu nedenle gömlek modellerinin nerede giyileceğini belirlemek ve buna göre bir seçim yapmak gerekir. Doğru gömlek seçimi daha şık görünmenizi sağlarken öz güveninizi de artırır. Tudors ürünleri arasında yer alan süveter ve hırka modelleri ise tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olan diğer parçalar arasında yer alır.

Kesimi ve Duruşuyla Stilinizi Tamamlayan Gömlek Modelleri

Tudors erkek gömlek modelleri yaz ve kış mevsimleri için tasarlanan geniş ürün yelpazesi ile dikkat çeker. Kış mevsimi için tercih edilen oduncu gömlek modelleri soğuk havalarda üşümeyi önlerken farklı desenleriyle stilinizi yansıtmanıza yardımcı olur. Kesimi ve üzerinizde duruşuyla ön plana çıkan kışlık gömlek modelleri sade olarak giyilebileceği gibi bir kısa kollu tişörtlerin üzerine de giyilebilir. Uygun fiyatlı Tudors ürünleri, kullanım esnasında hareket kabiliyetinizi de engellemez.

Kıyafet ve Aksesuarlarınızın Tamamlayıcısı Erkek Gömlekler

Yaz aylarında konfor sunan gömlekler, kot ve kumaş pantolonlarla birlikte değerlendirilebilir. Her renk pantolon, ayakkabı ve aksesuarınıza uyum sağlayan gömlek seçenekleri sıcak havalarda terlemenizi önleyen kumaş dokusuyla beklentilerinizi karşılar. Yakalı ya da yakasız olarak sunulan gömlekler, iş hayatının vazgeçilmez giyim parçalarından olan takım elbiseleri tamamlar. Yeni sezon Tudors gömlek modelleri cepli ve fermuarlı seçenekleriyle kravat kullanmanıza gerek bırakmaz.

Tudors fiyatları gömlek modellerine ve kullanılan aksesuarlara göre belirlenir. İndirimli Tudors ürünleri arasında yer alan süveterler, gömleklerin üzerine giyilebilir. Resmi ortamlarda da giyilebilen süveter seçeneklerinin yanı sıra erkek hırka modelleri de gömlek ve diğer kıyafetleri tamamlar. Düğmeli ve fermuarlı seçenekleriyle pratiklik sunan hırkalar, dar kesim pantolonlarla birlikte değerlendirilebilir. İhtiyaç duyduğunuz Outlet Tudors ürünleri, online olarak inceleyebilirsiniz. Tudors kampanya dönemlerini ÇiçekSepeti’nden takip ederek aradığınız modelleri online olarak hemen satın alabilirsiniz.