Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Tüfek Lazeri

Avcılık ve kampçılık gibi aktiviteler çoğu kişi tarafından büyük ilgi görür. Bu gibi aktiviteler için de birtakım ekipmanlara gereksinim vardır. Özellikle; çadır, halat, el feneri, pusula ve benzeri ürünlere olan ihtiyaç oldukça fazladır. Hobi olarak tercih edilen avcılık için de bıçak, tuzak malzemeleri, çekme halatı, takım çantası, dürbün gibi malzemeleri rahatlıkla temin edebilirsiniz. Avcılıkla uğraşan kişiler için büyük önem taşıyan tüfek olmazsa olmazlar arasında yer alır. Avlanmak istenen hedefin yakalanması için tüfek gerekli bir ekipmandır. Tam açıdan hedefe odaklanmak için lazer nişangah ürününe gereksinim vardır. Tüfek lazeri, doğru açıyı yakalamak ve hedefi kaçırmamak için son derece önemlidir.

Nişangah tüfek lazeri, isabet edilmesi noktayı belirgin bir şekilde göstererek amacınıza ulaşmanıza yardımcı olur. Dolayısıyla tüfek lazeri, avla uğraşan hemen herkes için gereklidir. Tüfek lazeri çeşitleri avcılığın yanı sıra birçok dalda yoğun talep görür. Korumalar, polisler, korucular ve askerler için de çeşitli özelliklere sahip tüfek lazeri modellerine ihtiyaç duyarlar. Siz de amatör veya profesyonel avcılık için önem arz eden en iyi tüfek lazeri modellerine ÇiçekSepeti’nden ulaşabilir ve beğendiklerinize anında sahip olabilirsiniz.

Tüfek Lazeri Modelleri

Hedefin çok daha kolay yakalanmasını sağlayan tüfek lazeri, kullanım kolaylığı sağlaması bakımından büyük ilgi görür. Menzil mesafesi, ışık rengi, çalışma şekli, cihazla uyumlu olup olmaması gibi özellikler nedeniyle tüfek lazerleri çeşitli alternatiflerden oluşur. Renk olarak ikiye ayrılan tüfek lazeri, kırmızı ve yeşil rengiyle avcıların beklentilerine karşılık verir. İki lazerin bir arada olduğu modeller de mevcuttur. Bulunduğunuz ortama ve şartlara göre kolaylıkla renk tercihinde bulunabilirsiniz.

Hedefin üzerine doğrultulan rengin fark edilmemesi için yeşil renkli lazer uygun bir seçenektir. Kırmızı ışık ise uzun menzildeki hedef için uygundur. Aynı zamanda tüfek lazeri çalışma tipine göre pille veya şarjla çalışır. Şarjla çalışan modeller, yeni nesil teknolojilerle tasarlanan ürünler arasında yer alır. Çok kısa bir süre zarfında şarj edilen lazer tüfeği, uzun süreli olarak çalışmasına devam eder. Bununla birlikte tüfek lazerinin kullanım aşamasında dürbününü sıfırlamanız gerekir. Tüfek dürbününü sıfırlamak için gerekli olan aparatlar mevcuttur. Siz de dağcılık, avcılık, kampçılık gibi dallarda avcıların en büyük yardımcılarından olan tüfek lazerinin farklı modellerine ve aparatlarına kolayca sahip olabilirsiniz.

İşlevsel Özellikleriyle Öne Çıkan Tüfek Lazeri Seçenekleri

Son derece kullanışlı olan ve kullanım alanı da oldukça geniş olan silah lazeri özellikle avcılar arasında revaçta olan modellerdir. Günümüzde avcılıkla uğraşanların en büyük yardımcılarından olan silah lazeri, farklı branşlar tarafından da tercih edilen bir ürün olma özelliği gösterir. Özellikle polis, jandarma, korucu ve askerlerin işini kolaylaştırmaya yarayan bu ürün; ergonomik, işlevsel ve son derece uygun fiyatlara sahiptir. Hemen herkesin kendi bütçesine göre satın alabileceği birçok farklı özelliğe sahip tüfek lazeri çeşitleri vardır. Kullanım alanını oldukça geniş tüfek lazerlerinin farklı özelliklere sahip olan seçeneklerini inceleyerek sizin için uygun olanı bulabilirsiniz.

Tüfek lazeri fiyatları nitelik ve fiyat performansı bakımından değişkenlik gösterir. Piyasada yer alan birçok ünlü marka tarafından üretilen tüfek lazerleri kaliteden kaliteye de farklılık gösterir. Bu farklılıklar sırasıyla; ışık rengi, menzil mesafesi, ışık çapı, şarj süresi, çalışma şekli gibi unsurlardır. Pille çalışan modellere kıyasla şarjlı olanlar daha farklı fiyatlara sahip olabilir. Şarjlı tüfek lazerlerindeki şarj sürelerinin uzunluğu da fiyatı belirleyen bir diğer etkenler arasındadır. En ucuz tüfek lazeri ve diğer tüm av malzemelerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.