İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele
Temizle

Filtrele

Tulum, yaz aylarında öncelikle rahatlık arayanlar için ideal bir tercih. Yapacağınız kombine göre kışın da giyebileceğiniz bayan tulum, daha çok yaz mevsimi çizgisine göre yapıldığı için yaz kıyafetleri arasında yer almaktadır. Straplez, mini, askılı, dar, bol, desenli gibi birçok farklı tarzda karşımıza çıkan tulum ile istediğiniz zaman şık, istediğiniz zaman sportif bir görünüm elde edebilirsiniz.

90'lı yılların başında popülaritesi artan tulumlar o zamanlar sadece dökümlü kumaştan yapılır ve özellikle sıkça topuklu ayakkabı ile kombinlenirdi. Günümüzde ise hem denim, hem gece elbisesi, hem gündelik elbise, hem şık bir iş elbisesi olarak kullanılabiliyor. Özellikle yazın aşırı sıcakları için şort tulumlar da parmak arası terlik kombiniyle 2016'nın trend giysilerinden biri olacak. Sizin için seçtiğimiz tulum elbise modelleri arasında özellikle askılı tulumları ve kot tulum modellerini beğeneceğinizi düşünüyoruz. Üstelik Mavi, Dilvin, Koton, aDL gibi ünlü markaların yeni sezon tulumları da sezon öncesi indirim fırsatlarıyla satışta!

Tarzınıza farklı dokunuşlar yapmak istiyorsanız tulum modelleri sizi bekliyor. Online alışveriş avantajlarını kaçırmayın!