Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Hayranlık Uyandıran Turuncu Gül Aranjmanları

Turuncu güller ile hazırlanan en etkileyici çiçek tasarımları, ÇiçekSepeti’nin Turuncu Gül koleksiyonu içerisinde sizler için bir araya getirildi! Rengarenk güllerle, çeşitli yapraklar ve çiçeksiz bitkilerle veya farklı türden çiçeklerle tamamlanan ya da tek başına bir kutu, buket veya vazo içerisinde güzelliğini sergileyen turuncu güller, bu sayfa içerisinde en özel halleri ile usta çiçek tasarımcıları tarafından sizler için hazırlandı.

En sevdiklerinizi en özel çiçek aranjmanları ile gülümsetmek istediğiniz her anda tercih edebileceğiniz tasarımlarla hazırlanan bu koleksiyon içerisinden istediğiniz her an sürprizinizi planlayabilir, dilerseniz aynı gün dilerseniz de ileri bir tarihte teslim edilecek şekilde haftanın 7 günü, 24 saat sipariş verebilirsiniz.

Turuncu Güllerin Etkileyici Güzelliğini Sevdiklerinizle Paylaşın.

Turuncu gülleri tüm sevdiklerinize sürprizler sunmak için tercih edebilirsiniz. Tıpkı diğer tüm güllerde olduğu gibi turuncu güller de bünyesinde sevgiyi saklar. Ancak turuncu gülün simgelediği sevgi daha tutkulu ve gururludur. Gün doğumunun enerjisi ve gün batımının sakinliği aynı bedende bütünleşmiştir. Renginin tüm özelliklerini yansıtırken güllerin simgelediği sevgiyi de içerisinde harmanlar. Tüm duygu, düşünce ve dileklerini ifade edebilecek kadar yoğun mesajlar barındırır içinde. Bu sebeple turuncu gül çeşitlerin içerisinden seçmiş olduğunuz aranjmanları tüm duygularınızı ifade etmek istediğiniz anlarda göndermek üzere tercih edebilirsiniz.

Eşinize veya sevgilinize romantik bir jest hazırlamak istediğinizde turuncu güller ile hazırlanan bir tasarımı seçebilir, ona özel detaylarla taçlandırılan çiçek aranjmanlarını tercih edebilirsiniz. Onun cazibesine karşı koyamadığınızı ifade etmenin en nahif dışa vurumu olarak seçmiş olduğunuz çiçek aranjmanlarına kendi cümlelerinizin yer aldığı bir mesaj kartı ekleyebilir, onu çok mutlu edecek bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Biricik annenize olan sevginizin yoğunluğunu ifade etmek istediğinizde solmayan turuncu güller ile hazırlanan tasarımları ya da rengarenk çiçekler ile birlikte tamamlanan gül buketlerini inceleyebilir, annenize onu ne kadar çok sevdiğinizi enerjik çiçeklerle söyleyebilirsiniz.

Sevdiklerinizin doğum günlerinde turuncu gül tasarımları içerisinden benzersiz bir seçim yapabilir, onun dostluğunun sizin için ne kadar kıymetli olduğunu vurgulayabilirsiniz. Öğretmenler Günü, Avukatlar Günü, Tıp Bayramı gibi mesleklere özel olarak kutlanan günlerde onunla ne kadar gurur duyduğunuzu, gururun ve sevginin bir arada bulunduğu bu nadide çiçekler ile ifade edebilirsiniz.

Arkadaşlarınıza geçmiş olsun mesajlarınızı iletmek istediğinizde, yeni iş tebriklerinde, yeni bebek kutlamalarında; kısacası tüm sevdiklerinizin yüzlerinde kocaman gülümsemeler yaratmak istediğiniz bütün özel anlarda, enerjisini tüm odaya yayan turuncu gül tasarımlarından birini gönderebilirsiniz.

Kişiye Özel Detaylarla Tamamlanan Turuncu Güller

ÇiçekSepeti’nin Turuncu Gül koleksiyonunda kişiye özel tasarlanan çiçek aranjmanları da yer alıyor. Bu aranjmanlar içerisinde harf şekli verilmiş özel çiçek kutuları içerisinde hazırlanan turuncu güller, kutusuna fotoğraf baskısı yapılabilen solmayan güller ya da isim yazılabilen doğum günü temalı görsellerin yer aldığı turuncu gül tasarımları yer alıyor.

Çeşitli çiçeklerle ve yeşilliklerle tamamlanan, farklı vazo ve saksılar içerisinde hazırlanan turuncu gül fiyatları, aranjmanın büyüklüğüne, tasarımına veya içerisinde yer alan diğer çiçeklere göre değişmekle birlikte, ÇiçekSepeti’nin zengin turuncu gül tasarımları içerisinde her bütçeye hitap edebilen alternatifler yer almaktadır.

Siz de dilediğiniz her an ÇiçekSepeti mobil uygulamasından ya da www.ciceksepeti.com adresinden turuncu gül siparişi verebilir, sevdiklerinizi yaz enerjisini buram buram hissettiren etkileyici bir çiçek tasarımı ile mutlu edebilirsiniz. Ona alışılmışın dışında çiçek aranjmanları ile sürprizini tamamlamak istediğiniz her an turuncu güller gönderebilirsiniz.

İlişkili Kategoriler: