İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

3885 ürün bulundu.

Tütsü ve Tütsülük

Mistik bir oda kokusu olma özelliği taşıyan tütsüler, birbirinden özel aromatik seçeneklerle evinizin havasını değiştirir. Tütsüleri üzerinde yakabileceğiniz, birbirinden özel tasarımlara sahip tütsülükleri de dekoratif fikirler için değerlendirebilirsiniz. Farklı aromalar içerisinde sevdiğiniz kokular üzerinden tercih yaparken, yoga gibi mistik etkinlikler için değerlendirebileceğiniz farklı enerjik özelliklere sahip tütsüleri de tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz ortamı birbirinden özel kokularla bezemek için ÇiçekSepeti’nde bulunan yüzlerce tütsü ve tütsülükleri satın alabilirsiniz.

Farklı Aromalar ve Farklı Enerjiler İçin Tütsü Çeşitleri

Ev veya iş yerlerinde, sakinleştirici ve huzur veren etkisiyle tütsü çeşitlerini oda kokusu olarak kullanabilirsiniz. Tütsüler, küçük bir yakma işleminin ardından yavaş yavaş yanarak yaydığı aromatik dumanlar ile bulunduğu odaya kısa zaman içerisinde etkili bir koku sağlar. Çıkan dumanın havaya yükseldiği çubuk tütsülerin yanı sıra geri akış tütsü modelleri de dekoratif tütsülükler ile birlikte kullanılır. Lavanta, tarçın, ada çayı, gül ve çilek gibi aromalarla birlikte birbirinden farklı onlarca çeşit aromayı deneyebilirsiniz. Kullanışlı bir oda kokusu olan tütsülerin önemli bir işlevi ise dilediğiniz zaman dilediğiniz kokunun odanıza dolmasını sağlamaktır.

Tütsü çeşitleri içerisinde aromatik bitki ve ağaçlardan oluşan seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Tütsüleme işlemi yavaşça yanma özelliğine doğal olarak sahip olan bu ürünler içerisinde demet halinde sizlere sunulan kurutulmuş lavanta, üzerlik ve dağ çayı gibi birçok seçenek bulunur. Çubuklar halinde tütsüleme işlemi için hazırlanan ağaç tütsüler ise ağacın içerisinde bulunan doğal aromatik kokularla arındırıcı ve yatıştırıcı bir etki sunar. Evinizde sakin bir gün için veya kendinize uyguladığınız mistik terapilerde huzurlu bir odaklanma adına birbirinden farklı etkilere sahip tütsüler yakabilirsiniz.

Dekoratif Tütsülükler ile Otantik Dokunuşlar

Tütsü kullanımı için üretilen tütsülükler, ev dekorasyonuna etkili bir dokunuşta bulunur. Çubuk tütsüler için kullanabileceğiniz minimal tasarımlı sade tütsülükler, yanma esnasında ortaya çıkan tütsü külleri için bir zemin oluşturur. Ahşap, bambu ve mermer gibi birçok malzemeden üretilen çubuk tütsü tütsülüklerini dilediğiniz ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Doğal aromatik bitkiler ve ağaçlardan üretilen tütsüler için üretilen tabak formuna sahip tütsülükler içerisinde, deniz kabuğu ve porselen gibi malzemelerden üretilen dekoratif ürünleri değerlendirebilirsiniz.

Koni tütsüler, geriye akış özelliğinden ötürü birbirinden özel dekoratif tütsülükler kullanabilmenize olanak tanır. Çubuk tütsülerde duman yukarı doğru yükselirken, koni tütsüler bir duman şelalesi oluşturur. Bu dumanların üzerinden aktığı Buda, çaydanlık, şelale ve dağ gibi farklı tasarımlara sahip tütsülükler ile hoş kokuların yanında estetik bir dekoratif ayrıntı da yaratabilirsiniz.. Bakır, beton ve alçı gibi özel malzemelerden üretilen ve birbirinden özel tasarımlara sahip tütsülükler ile işlevsel bir dekoratif ayrıntı yaratabilirsiniz.

Düşünülmüş Bir Hediye: Tütsü ve Tütsülükler

Sevdikleriniz için özel ve anlamlı bir hediye arıyorsanız eğer tütsü ve tütsülükleri oldukça hoş bir seçenek olarak değerlendirebilirsiniz. Hediye etmek istediğiniz kişiyi sakinleştirecek ve farklı enerjiler ile günlerini renklendirecek olan ucuz tütsü ve tütsülük çeşitlerinin, her zevke uygun tasarımları vardır. Renkli evler için özel işlemelere ve çokça renkli ayrıntıya sahip porselen tütsülükleri tercih edebilirsiniz. Modern ve sade tasarımlı evler için geri akış tütsülerinin kullanıldığı, genel olarak tek renge sahip estetik tütsülükleri sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Tütsüler aynı zamanda onlarca farklı aromaya sahiptir. Sohbet içerisinde sevdiklerinizin hoşlandığı koku ve aromaları öğrenebilir ve buna uygun tütsü seçimleri yaparak hediyenizde düşünülmüş bir ayrıntı yaratabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamın havasını etkili bir şekilde değiştirmek, mistik etkinliklerde aradığınız enerji için etkili bir koku duymak ve sevdiklerinizi mutlu edecek bir arayışı için tütsüleri değerlendirebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin birbirinden farklı tütsülük çeşitleri ve farklı ödeme seçenekleri gibi imkanlarından yararlanarak aradığınız huzuru tütsülerde bulabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.