İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Tuvalet Fırçaları

Banyo ve tuvaletler hijyen konusunda özel olarak dikkat edilmesi gereken alanlardır. Bu alanlarda her şeyin temiz ve pürüzsüz görünmesi, hem sağlık açısından hem de zihnen iyi hissetmek için oldukça önemlidir. Klozet ve banyonun temizliğini en üst seviyede gerçekleştirmenize yardımcı olan tuvalet fırçası modelleri, farklı malzeme ve özelliklerde sunulur. Sadece yaşam alanlarında değil, restoranlar, kafeler, AVM’ler başta olmak üzere tüm alanlarda kullanılan tuvalet fırçaları oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Üretici firmalar tarafından tasarım olarak da son zamanlarda oldukça farklı şekillerde sunulan tuvalet fırçası modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir, uygun fiyatlarla hemen sipariş edebilirsiniz.

Hijyen ve Şıklık Sunan Tuvalet Fırçası Modelleri

Yaşam alanlarının her santimetresinde temizlik oldukça büyük önem taşır. Kişisel temizliğin yapıldığı banyoda ise bu konuya dikkat etmek gerekir. Banyo içerisinde yer alan klozet temizliğinde kullanılan tuvalet fırçası, farklı bir alan olarak tasarlanan tuvaletlerin de temizliğinde en önemli yardımcıdır. Farklı tasarımlar ve fonksiyonlar sunan fırçalar arasından seçim yaparak istediğiniz temiz ortamı oluşturabilirsiniz.

 • Pratik bir kullanım sunan tuvalet fırçası, tek başına satıldığı gibi set halinde de satılıyor. Setler içerisinde fırça, tutacak, havluluk, tuvalet kâğıdı askısı gibi birçok ürünü bir arada bulabilirsiniz.
 • Tuvalet fırçaları banyodaki veya tuvaletlerdeki konumlarına göre farklı özellikler sunar. Zemin üzerinde kullanılan modeller, kaymaz taban özelliği sayesinde konumunu her zaman korur. Kendi su dolu kovası içerisinde bulundurulan fırça, dezenfektan ve sabun ile de temizlenebilir.
 • Fırça modelleri arasında duvara monte edilebilen ürünler, kullanım kolaylığı sunar. Estetik açıdan da oldukça özgün olan bu fırçalar, kolay temizlenebilir silikon malzemeden üretilir. Plastik uçlu olanları da BPA içermez. Fırça uçları kullanılan yerin tarzına uygun olarak kırmızı, mavi, turuncu, beyaz gibi farklı renklerde seçilebilir.
 • Tuvalet fırçası seçiminde dikkat edilmesi gereken önemli hususlardan birisi ürünün kolay temizlenebilir olmasıdır. Üzerinde kir tutmayan modeller sayesinde banyo ve tuvalet temizliği oldukça kısa sürede halledilir. Ayrıca dayanıklı malzemeden üretilen fırçalar, oldukça uzun kullanım süresi sunar.
 • Çocukların tuvalet alışkanlığı kazanması ve temizliğini öğrenmesi için renkli tasarımlar sunan tuvalet fırçalarını tercih edebilirsiniz. Üzerinde çeşitli çizgi film karakterleri veya sevimli figürler olan bu fırçalar çocuklar için öğrenmeyi daha çekici hale getirecektir.

Rahat Bir Temizlik İçin Tuvalet Fırçası Modelleri

Tuvalet fırçası seçimi yaparken en önemli konu kullanım alanıdır. Eğer banyo veya tuvaletinizde kullanacağınız basit bir fırça istiyorsanız uygun fiyatlı silikon tuvalet fırçası modelleri işinizi görecektir. Fakat, işletmeleriniz de ya da özel olarak tasarlanan banyolarda kullanmak için tasarım olarak farklılık sunan modeller kullanmanız gerekir. İşletmelerde gelen müşterinin kendini iyi hissetmesi ve imaj olarak iyi bir izlenim yaratmak için set halinde satılan özel ürünlere yönelebilirsiniz. Dışı metal olan iç fırça kısmı ise renkli silikon malzemeden üretilen bu modeller temizleme işinin de oldukça hızlı bir şekilde yapılmasını sağlar.

 • Alafranga, alaturka ya da klozetlerde kullanılabilen ayaklı tuvalet fırçaları, uzun ömürlü ve oldukça dayanıklıdır. Erişilmesi zor alanlara kolayca ulaşılmasını sağlar. Ayrıca sert kılları sayesinde etkili bir temizlik yapılmasına yardımcı olur. Bu sayede bakteri ve mikrop oluşumunun önüne geçebilirsiniz.
 • Tuvalet fırçaları, farklı özellikler sunan tasarımlarla da satılmaktadır. Üst kısmında tuvalet kağıtlığı olan modelleri tercih ederek ayrı bir tuvalet kağıtlığı almanıza gerek kalmaz. Ayrıca bu tarz modeller alandan tasarruf etmenize yardımcı olur.
 • Üzerinde delikler bulunan tuvalet fırçaları, fırça yuvasında mikrop birikmesini engelleyerek banyo veya tuvaletin temiz kalmasını sağlar. Tasarım olarak farklılık sunan kullanım kolaylığını ön planda tutan tuvalet fırçaları saplarından tutularak kolayca yönlendirilebilir. Oynar ve hareketli başlık, gerekli olan temizliği hızlıca yapmanıza yardımcı olur.
 • Duvara monte edebildiğiniz tuvalet fırçası modelleri, istediğiniz yüksekliğe göre ayarlanabilir. Ayrıca tasarım olarak birçok farklı modelde sunulan bu fırçalar banyonuzun havasını da değiştirecektir.
 • Set halinde satılan tuvalet fırçaları içerisinde çöp kovası, sabunluk, tuvalet kağıtlığı gibi ihtiyacınız olan tüm ürünleri bir arada sunar. Özellikle işletmelerde elle çöp kovasının temas etmesinin önüne geçen amortisörlü modelleri tercih edebilirsiniz.
 • Renk yelpazesi olarak oldukça farklı tasarımlarda bulabileceğiniz tuvalet fırçalarını banyo ve tuvaletin genel tasarımına uygun olarak seçebilirsiniz. Örneğin; altın, gümüş, beyaz, siyah renkleri en çok tercih edilen renkler olarak öne çıkmaktadır.

Kişisel temizlik ve sağlık için oldukça önemli olan banyolarda kullanılan tuvalet fırçası modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir, uygun fiyatlarla hemen sipariş edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.