İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Tuvalet Kağıtlığı Standı

Hem tuvalet hem de banyolara şık çözümler sunan tuvalet kağıtlıkları ve standları ile yaşam alanınıza konfor katabilirsiniz. Tuvalette ve banyoda hijyeni sağlamanıza yardımcı olan tuvalet kağıtlıkları her tarza hitap eden yüzlerce zarif modeli ile dekorasyonunuza da katkı sağlar. Evlerden işyerlerine, kamusal alanlardan toplu alanlara kadar birçok yerde kullanılmak üzere tasarlanan kağıtlıklar, uygun fiyatlarıyla da dikkat çeker. Pratik ve şık çözümler sunan tuvalet kağıtlığı ve standlarını ÇiçekSepeti sayesinde hızlı ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Geniş Ürün Yelpazesine Sahip Tuvalet Kağıtlıkları

Tuvalet kağıtlığı modelleri, her bir tuvaletin ve banyonun mimari yapısına özel olarak dizayn edilir. Oldukça basit bir kurulumu olan duvara monte tuvalet kağıtlıkları, kapaklı tasarımları sayesinde tuvalet kağıdının kirlenmesini engeller. Aynı zamanda geniş hacme sahip olan ürün çeşitlerine tam rulo kağıtları kolayca yerleştirebilirsiniz. Bu sayede tuvalet kağıtlarının düzenli ve banyodaki diğer her şeyden ayrı bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Ürünlerin düşmesini ve korunmasını sağlayan kapak bölümü, keskin ucu sayesinde tuvalet kağıdını tek bir hamlede koparabilmenize yardım eder. Kağıtlık modelleri paslanmaz çelik, krom, alüminyum ve plastikten üretilen çeşitleriyle uzun süreli bir kullanım sunar. Malzeme alternatifinin yanı sıra metalik gri, pembe, lacivert, yeşil, mavi, siyah ve beyaz renkleriyle her zevke ve tarza uyum sağlar. Yeni nesil tasarımlardan biri olan tuvalet kağıdı standı ise dekoratif olarak banyonuza modern bir hava kadar. Klozet yanında diklemesine yerleştirilen bu ürünler taşınabilir olmasıyla kullanım kolaylığı sağlar. Genellikle 40 ila 50 cm arasında bir yükseklikte üretilen standların 4 ya da 6 adet rulo tuvalet kağıdı koyma kapasitesi bulunur. Böylece tuvalet kağıdınız bittiğinde diğer ürüne pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Farklı katları ile pratik bir kullanımı olan standlar, ağırlıklı olarak ahşaptan ya da metalden üretilir. Dayanıklı yapıları uzun süre güvenle kullanabilmenize olanak tanır.

Rahat Etmenizi Sağlayan Tuvalet Kağıdı Dispenseri

Dört tarafı kapalı olan tuvalet kağıdı dispenseri, sağlık açısından büyük önem taşıyan tuvalet kağıtlarına herhangi bir yabancı maddenin bulaşmasını engeller. Hijyenik ve güvenli bir kullanım sunan dispenserler, kilit mekanizmaları sayesinde müdahaleniz olmadığı sürece asla açılamaz. Açılır kapanır özelliği tuvalet kağıdını rahatça yerleştirmenize yardım eder. Tuvalet kağıdının düşmesini ve herhangi bir şey ile temas etmeden havada durmasını sağlayan ürünler, kağıtları hem hijyenik hem de güvenli şekilde muhafaza eder. Tırtıklı ağız yapısına sahip olan tuvalet kağıdı dispenseri, kesin uçları sayesinde çektiğiniz an kopar. Dekoratif olarak da önem taşıyan ürünler çelik ya da krom malzemeden imal edilir. Paslanmaz yapıları su ile temas ettiğinde büyük direnç gösterir ve kararmayı önler. Tekli satılan ürünlerin yanında farklı amaçlar için tasarlanan dispenser setleri de bulunur. Kağıt havlu tutacağı, havluluk ve tuvalet kağıdı asacağından oluşan setler, tuvalet ve banyolarınızda hijyeni sağlamanıza destek olur.

Modern Çözümler Sunan Tuvalet Kağıtlığı

Banyo ve tuvaletlerde klasiğin dışına çıkmak isteyen kullanıcılar için etkileyici görünümleriyle dikkat çeken birbirinden özgün tasarımlara da yer verilir. Bu ürünler işlevsel özelliğinin yanı sıra dekorasyona bütünlük katan bir aksesuar olarak da görülür. Duvara asılan kağıtlıkların vida ile monte edilen seçeneklerinin yanı sıra vantuz ve yapışkan gibi farklı alternatifleri de bulunur. Böylece duvarınızı delmeden montaj işlemini tamamlayabilir, dilediğiniz zaman ürününüzü farklı modeli ile kolayca değiştirebilirsiniz. Şık ve zarif bir atmosfer yaratan standlı tuvalet kağıtlıkları ise dergilik gibi evin birçok yerinde kullanılabilir. Klasik ve modern gibi farklı çizgilerde tasarlanan tuvalet kağıtlık ve standlarının fiyatları uygun aralıklarıyla birçok kullanıcının ilgisini çeker. Bütçenize fazla yük olmayan en ucuz tuvalet kağıtlık ve standlarına ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla hemen sahip olabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.