Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Tüy Dökücüler ve Sarartıcılar

Kişisel bakım topluluk önündeki konumunuzu da etkileyeceği için özen ister. Kadın ve erkeklerin ergenlikten sonra başlayan kıl sorununu çözmek için uyguladığı yöntemler çeşitli olabilir. Ağda acısından ve jiletin kısa sürede yenilenmeye ihtiyaç duymasından bıktıysanız, sarartıcı ve tüy dökücüleri deneyebilirsiniz. Tüy azaltıcı yağlar ise uzun vadeli sonuçlarıyla destekleyici olarak kullanılır. Tüy azaltıcı yağ, krem ve solüsyon ürünleri ile kılların hasar almasını sağlarsınız. Ürünler arasında yer alan hamam otu ve tüy dökücü sünger tüylerin alınması; karınca yumurtası yağı da geç ve ince çıkması amacıyla kullanılır. Tüy sarartıcı ve dökücü içerikler, istenmeyen kıllardan kurtulmanın pratik ve ağrısız yoludur. ÇiçekSepeti’nden epilasyon ürünlerini ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Tüy Dökücü Nasıl Kullanılır?

Tüy dökücü ürünlerin formuna göre kullanım şekli de değişir. Krem, losyon ve sprey şeklinde tüy dökücü ürünlerle epilasyonu acısız biçimde tamamlayabilirsiniz. Formüller uzayan kılların üzerine sürülür ve özelliğine göre belirtilen süre beklenir. Sürmeden önce cildi parfüm ve sabun gibi kalıntılardan arındırmak tavsiye edilir. Cilt yüzeyine sıkıp, yaydıktan sonra tüy dökücü krem etkisini göstermeye başlar. Kalın ve ince kıllar için çeşitli formülleri kullanarak başarılı sonuç elde edebilirsiniz. Kuru cilde uygulanan tüy dökücülerin yanı sıra duşta kullanılanlar da bulunur. Kadın ve erkekler için kıl yapısına uygun hazırlanan formülleri, cinsiyet ve tüy durumuna göre seçebilirsiniz. Hassas ve alerjiye yatkın ciltler için pudralı tüy dökme formülleri de ürün skalasında bulunur. Cilt tipi ve kıl kalınlığına uygun ürünü tercih ederek, kişisel hijyeni sağlayabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde yer alan epilasyon ürünlerini kullanarak, fondöten gibi kozmetik ürünlerini uygulamak için pürüzsüz bir ten elde edebilirsiniz.

Tüy Sarartıcı Ne İşe Yarar?

Koltuk altı, bacak ve genital bölgedeki kıllar kalın ve hızlı uzayan cinste olduğundan bakım için alınması gerekir. Yanak, şakak, bıyık ve kol tüyleri gibi ince olanlar ise almadan sadece sarartılabilir. Esmer, buğday ve beyaz ciltlerde ince tüyler alınmadan, sadece rengi açılarak görünmesi engellenebilir. Tüy sarartıcılar genellikle içerisinde aktivatör, sürmek için spatula ve karıştırma kabı ile beraber gelir. Belirtilen oranda, ihtiyaç duyduğunuz kadar karışımı hazırladıktan sonra spatula yardımı ile cilt yüzeyine sürebilir, ardından yıkayabilirsiniz. Tüy sarartıcı krem, tüy dökücüler gibi acısız ve ağrısız bir epilasyon yöntemi olduğundan, güvenle kullanabilirsiniz. Kıl renginin koyuluğuna, cilt tipine ve bölgeye göre etki gösterme süresi değişebilir. Hızlı etkisi sayesinde iki ürün de acele hazırlanmanız gereken zamanlar için idealdir. Epilasyon ve ağda ürünleri arasında popüler olan sarartıcılar, kadın ve erkekler tarafından kullanılabilir. Uygulama bölgesine göre yüz ve cilt için olanlarını seçebilirsiniz. Kaş ve kirpik rengi açmanız sağlığınız için önerilmez. Belirtilen bölgede kullanarak, güvenli ve doğru uygulama yapabilirsiniz. Hassas ve alerjiye yatkın ciltte küçük bir bölgede deneme yapmanız tavsiye edilir. ÇiçekSepeti’den kaliteli markalara ait sarartıcı ürünlerine ulaşabilirsiniz.

En İyi Tüy Dökücü Krem ÇiçekSepeti’nde!

Sevdiklerinizin kişisel bakımına destek olmak için hediye olarak da tercih edebileceğiniz epilasyon ürünleri bütçenize de uyar. En iyi markalara ait ucuz sarartıcı ve tüy dökücü fiyatları avantaj sağlar. Tüy sarartıcı kremler, tüy dökücü krem, yağ, losyon ve sünger gibi ürünleri cazip maliyetle satın alabilirsiniz. Kolay ve pratik epilasyon yöntemleri arasında yer alan tüy dökücü ve sarartıcı kremlerle kişisel hijyeni sağlayabilir, her daim temiz kalabilirsiniz. Ağda sonrası tüylerin çıkmasını geciktirmek ve inceltmek için kullanılan formüller de bulunur. Temiz ve bakımlı olmak için ihtiyacınız olan tüm ürünleri bütçenize göre ÇiçekSepeti’nden sipariş verebilirsiniz.