İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Tuzla Çiçek Siparişi

Tuzla ilçesindeki sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız, Tuzla Çiçek Siparişi sayfamızdan istediğiniz gün ve saatte teslim edilmek üzere taze çiçeklerden hazırlanan şık bir çiçek aranjmanını online olarak sipariş verebilirsiniz. Türkiye çapında dağıtım ağına sahip Çiçek Sepeti ile İstanbul-Tuzla ilçesine göndereceğiniz çiçek siparişleriniz aynı gün teslim edilmektedir.

- Beğendiğiniz Çiçeği Seçin

- Güzel bir kart notu oluşturun (isterseniz sesli mesajınızı oluşturun)

- Çiçeğinizi aynı gün Tuzla'deki sevdiklerinize teslim edelim.

Siz susun hiçbir şey söylemeyin. Çünkü çiçekler sizin yerinize konuşur ve sevdiklerinize olan duygularınızı sözlere gerek duymadan onlara aktarmanıza yardımcı olur. Hem de birbirinden farklı seçeneklerle seçiminizi yaparken size oldukça kolaylık sağlar. Bu seçimi yaparken Çiçek Sepeti’nin size sağlayacağı kolaylık gibi…

Size sadece bir tık kadar yakın olan Çiçek Sepeti, birbirinden faklı kategorilerdeki binlerce aranjman seçeneği ile sizi en yakın çiçekçi nerede diye düşünmekten kurtarır.

Türkiye’nin her yerinde en yakın çiçekçilerle buluşmanızı sağlayan Çiçek Sepeti, Tuzla’da çiçek siparişi vermek istediğinizde, sizi en yakın çiçekçilerle buluşturur ve sevdiklerinize olan hislerinizi sözcükler olmadan anlatacak aranjmana en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlar.

İstanbul-Tuzla Çiçekçileri

İçmeler Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Orta Mahallesi ya da Aydınlı Mahallesi farketmez… Eğer Tuzla’da ikamet ediyorsanız, Tuzla çiçekçilerinin hepsi sadece bir tık kadar uzağınızda olan Çiçek Sepeti’nde…

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Tuzla’ya çiçek göndermek istediğinizde, uygulamamız ya da web sitemiz üzerinden online sipariş vererek sözcükler olmadan duygularınızı anlatabileceğiniz aranjmanı saniyeler içinde bulabileceksiniz. Üstelik üyelik şartı olmadan…

Tuzla Çiçek Sepeti

Osmanlı’dan önce Akra veya Akritas ismiyle anılan Tuzla ilçesinin tarihi Milattan Öncesine kadar dayanmaktadır. 1400 yılında Yıldırım Beyazıt tarafından Osmanlı’nın himayesi altına giren Tuzla, o dönemde balıkçı köyü ve yazlık dinlenme yeri olarak çok önemli bir gelişme gösterememiştir. 1924'de yapılan mübadele sonucu burada yaşayan Rumların yerini Türkler almıştır.

Tuzla, 1992 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur.

Her açıdan oldukça tatmin edici bir ilçe olan Tuzla gezilecek yerler açısından da oldukça zengindir. Bu yerlerden bazıları şunlardır: İdris Güllüce Kütüphanesi, Şelale Eğitim Parkı, Holografik Hayvanat Bahçesi, Tuzla Sahili, Panonsko Jezero, Solni Trg, Srebrenik Fortress, Turalı Bey Camii, Kapija Anıtı.

Her bir köşesinde gezilecek ve görülecek yerlere sahip Tuzla ilçesinde, size en yakın çiçekçiyi bulmak istediğinizde ise, çiçeksepeti Tuzla ilçesinde en büyük yardımcınız olacaktır.

Çiçek Sepeti ile Tuzla’da çiçek siparişi vermek işte bu kadar kolay! Siz de sevdiklerinize olan duygularınızı sözcüklere gerek duymadan çiçeklerle ifade etmek isterseniz, hemen ÇiçekSepeti’ne gelebilir, size en uygun aranjmanı bulabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.