Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

TV Ekran Koruyucuları

Gelişen teknoloji ile birlikte her alanda yeniliklerin oluştuğu bir gerçektir. Gelişen televizyonlar HD, Smart TV, OLED, LED gibi farklı teknolojilere sahip olduğu için sıradan televizyonların da yerini alıyor. Televizyonların iyileşmesiyle birlikte onları korumak, zarar görmemelerini sağlamak da önemli bir konu haline geliyor. Bu noktada da televizyonları korumaya yönelik çeşitli ekran koruyucu çeşitleri karşınıza çıkıyor. Düz panel televizyonlarda kolaylıkla kullanılan TV ekran koruyucuları sayesinde güvenle televizyon izleyebilir, televizyonunuzu darbelerden koruyabilirsiniz! ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde LG, Samsung, Skytech gibi alanında öncü markaların TV ekran koruyucu çeşitleri sizi bekliyor!

TV Ekran Koruyucu Nasıl Kullanılır?

Ekran koruyucular pek çok elektronik için kullanılabilir. Örneğin tabletler, telefonlar ya da bilgisayarlar için çok çeşitli ekran koruyucuları bulunur ve bu sayede ürünler, darbelerden korunur. Bu ekran koruyucuların artık televizyon ekranları için olanları da bulunuyor. Kırılmaz cam teknolojisine sahip olan ve normal cama göre çok daha dayanıklı olan bu ürünler sayesinde televizyonunuz dışarıdan gelecek darbelere karşı korunabiliyor. Televizyonunuza gelecek şiddetli bir darbe, televizyonunuza büyük bir zarar verebilir. Ama kullanacağınız TV ekran koruyucuları, darbelerin emilimini sağlayarak televizyonunuzun zarar görmesinin önüne geçer. Çok şiddetli bir darbe alan ekran koruyucu boncuk şeklinde kırılarak televizyonun zarar görmesini engeller.

  • Ekran koruyucuların yapımında kullanılan malzeme genellikle polikarbondur. 
  • Tamamen şeffaf ve esnek olan bu camlar, televizyon izlerken görüntü ve sesin bozulmasını da engeller. 
  • TV ekran koruyucularının  malzemesi normal cama göre 8-12 kat kadar daha dayanıklıdır.
  • Koruyucu camların görüntü kalitesi markadan markaya değişiklik gösterir.
  • TV ekran koruyucu camlar aynı zamanda UV ışınlarına karşı koruma sağlar. 
  • Ayrıca ekran koruyucuları gece olduğunda televizyon izlerken oluşan göz yorgunluğunun da önüne geçer. Gözler yorulmadan televizyon izleme imkanı sunar. 
  • Üründen ürüne değişiklik gösteren cam kalınlıkları kimi koruyucularda dışarıdan bakıldığında anlaşılmayacak kadar incedir.

Televizyon koruyucularının genişliği, ürünün markasına ve televizyonun türüne göre değişiklik gösterir. Ekrana tam olarak oturan camlar veya ekranın üzerinden monte edilen cam çeşitleri vardır. Teknik özellikleri ve kalitesi birbirinden farklı olan bu TV ekran koruyucuları arasından bütçenize ve ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz. Ekran koruyucu seçimi yaparken ilk olarak ürünün kendi televizyonunuz ile uyumlu olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir. Ekran ölçüsüne göre televizyonunuza uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Daha sonra dikkat etmeniz gereken konu da ürünün detaylı özellikleridir. Görüntü kalitesi, televizyona monte edilme şekli, UV ışınından koruyup korumaması gibi unsurları göz önünde bulundurarak kolayca seçim yapabilirsiniz. Ürünün monte ediliş şekline göre televizyonun koruyucu ile bağlantısı farklı olur. Kendiniz için kullanım kolaylığı sağladığını düşündüğünüz ürünü tercih edebilirsiniz. 

Uygun Fiyatlı TV Ekran Koruyucu Çeşitleriyle Güvende Olun!

Şeffaf, kırılmaz, çizilmez ve koruyucu olan TV ekran koruyucuların fiyatları üründen ürüne değişiklik gösterir. Bu değişiklik ürünün sahip olduğu teknolojiye, boyutuna ve markasına göre farklı olabilir. Düz panel televizyonlar için uygun olan TV ekran koruyucuların her televizyona uygun boyutu bulunur. Daha küçük televizyonlar için küçük koruyucular, büyük televizyonlar için büyük koruyucular kullanılır. Temelde ekranın büyüklüğüne göre TV ekran koruyucusunun fiyatı da artıp azalabilir. Teknik özellikler de fiyatın değişmesinde önemli bir etkendir. ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde LG, Samsung, Skytech gibi alanında öncü markaların TV ekran koruyucu çeşitlerini bulabilirsiniz. Tüm bu ürünlerin özelliklerini online olarak inceleyip kendiniz için uygun olup olmadıklarına karar verebilirsiniz. Ayrıca kolay ödeme seçenekleri ve taksit fırsatlarıyla da TV ekran koruyucularını kolayca satın alabilirsiniz!