Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

TV Görüntü Ses Sistemleri Hediye Setleri

Evlerde hoşça vakit geçirilmesine yardım eden görüntü ve ses sistemleri, yeni nesil eğlence anlayışının en önemli parçaları arasında yer alıyor. Geniş ekranlı televizyonlar, optik ya da dijital multimedya oynatıcılar, stereo veya çevresel hoparlörler, oturma odası ve salonlarda sinema salonu atmosferi oluşturulabilmesine olanak veriyor. ÇiçekSepeti’nin sunduğu imkânlarla TV görüntü ses sistemleri hediye setleri şeklinde de satın alınabilen ürünlerle evlerdeki eğlence unsuru eksiklerinin tamamlanması mümkün.

Geniş Ekranlı ve Yüksek Çözünürlüklü TV Modelleriyle Eşsiz Seyir Keyfi

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen teknoloji markaları tarafından hazırlanan yeni nesil televizyonlar, geniş ekranlı olmaları ve 8K’ya varan çözünürlüklerde görüntü sunabilmeleriyle dikkat çekiyor. Genel itibarıyla IPS ve OLED paneller kullanılarak üretilen televizyonlar, geniş görüş açısı sunarak o an televizyonu izleyen herkesin aynı seyir keyfi yaşayabilmelerini sağlıyor. Güçlü donanım bileşenlerini üzerinde taşıyan ve donanımı kapsamlı yazılımlarla tamamlayan modeller, internet bağlantı olanaklarından yararlanarak Smart TV işlevlerine kavuşuyor. Son yılların en popüler video ve müzik akış servislerine ait uygulamalar, televizyonların akıllı TV menülerinde yer alırken kullanıcılar, gereksinim duydukları uygulamaları da internet üzerinden televizyonlarına yükleyebiliyor. Geleneksel kumandalarının yanı sıra akıllı televizyon imkânlarının konforlu şekilde kullanılabilmesine yarayan kumandalara sahip ürünler yerleşik uydu alıcıları, zengin bağlantı noktaları ve daha birçok yönüyle sizin de beğeninizi kazanabilir. Görüntü konusunda farklı beklentileri olan kullanıcılar ise televizyonla birlikte projeksiyon cihazlarına da yatırım yapıyor. Genel kullanım için olabildiği gibi doğrudan doğruya multimedya içeriği ve oyun takibi amacıyla da özel sürümleri geliştirilen projeksiyon cihazları, yarı aydınlık ortamlarda bile etkileyici ve yüksek çözünürlüklü görüntüler hazırlayabiliyor. Eğer sıra dışı bir görsel tecrübe yaşamayı hedefliyorsanız ÇiçekSepeti’ndeki modellere göz atabilirsiniz.

Multimedya Oynatıcılar ve Ses Sistemleriyle Maksimum Eğlence

Sevdiği dizi ya da filmleri Blu-ray ve DVD formatında satın alan multimedya meraklılarının ilgili optik diskleri çalıştırabilmelerini sağlayan sayısız cihaz bulunuyor. Örneğin yeni nesil Blu-ray oynatıcılar, disklerin sunduğu çözünürlük ve HDR gibi görüntü iyileştirme unsurlarından bağımsız olarak Blu-ray içeriklerini sorunsuz şekilde oynatabiliyor. Genellikle geriye uyumluluk gösteren modeller DVD’leri de çalıştırıyor. İşlevsel uzaktan kumandaları beraberinde getiren multimedya oynatıcılar, yenilikçi tasarımlarıyla TV ünitelerinin zarafetini artırıyor. Diskli çözümler yerine dijital içeriklerle zaman geçirmeyi hedefleyenler için de internetle bağlantı hâlinde olabilen, kendinden diskli ve güçlü donanımlı medya oynatıcılar bulunuyor. Android ya da tvOS işletim sistemini üzerinde taşıyan, kullanıcı dostu arayüzleri ve taşıdıkları ekstralarla öne çıkan medya oynatıcılarla sıra dışı bir televizyon deneyimi yaşayabilirsiniz. Kendinden bas hoparlörleri bulunduran ya da harici woofer kabinleriyle desteklenen Soundbar modelleri, geleneksel yapıdaki çevresel ses sistemleri ve Bluetooth hoparlörler ise evlerdeki eğlenceye işitsel açıdan destek veriyor. TV yayınlarındaki ve multimedya içeriklerindeki seslerin en iyi şekilde duyulabilmesini mümkün kılan ses sistemleri, doğrudan televizyona bağlanabileceği gibi AVR aygıtlarına da bağlanabiliyor. Böylece farklı ses kaynaklarındaki sesler de harici hoparlörler üzerinden pratik şekilde alınabiliyor. Kullanıcıların ayıracakları bütçe ve gereksinimleri doğrultusunda binlerce Watt’lık ses çıkışı sağlayabilen çevresel ses verebilen hoparlör setleri, evlerinde sinematik bir izleme tecrübesi elde etmek isteyenlere hitap ediyor. Minimal tasarımlı oturma odası ve salonlarında kullanabilecekleri işlevsel ama az yer kaplayan çözümler isteyenler ise tercihlerini yeni nesil Soundbar modellerinden yana kullanıyorlar.

Eğer siz de sevdiklerinize birbirinden başarılı görüntü ve ses sistemlerini hediye etmek istiyorsanız ÇiçekSepeti kataloglarında yer alan bütün modelleri inceleyebilir, sipariş verme ve satın alma işlemini ÇiçekSepeti üzerinden tamamlayabilirsiniz.