Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Twenty3 ÇiçekSepeti’nde!

Twenty3, kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ön plana taşır, kadın ve erkekler için trend ürünleri sizlerle buluşturur. Cazador, Fiel, Hoodeks, Louis Park, Phazz Brand, Süperli·fe, Theone, gibi markaları bünyesinde toplayan Twenty3, modaya yön veren tasarımları koleksiyonlarında bulundurur.

Kampanyalı Twenty3 ürünleri, ÇiçekSepeti kullanıcılarına özel fırsatlarla tüm online platformlarda!

Her Zaman Trend Twenty3 Ürünleri

Tüm markalarında kalite ve gerçeklik garantisi sunan Twenty3, satılan ürünlerin gerçekliğini ve kalitesini, ürünlerin seçim aşamasında Twenty3 'in özel bir birimiyle, depoda paketleme aşamasında ise %100 kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test eder. Sizi gerçek kaliteyle buluşturacak Twenty3 ürünleri ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor.

Eşofmandan gömleğe, kazaktan elbise ve bluzlara günlük ve şık giyime dair tüm ürünler Twenty3 markasının geniş ürün yelpazesinde bulunuyor. İhtiyacınızı karşılayacak, zevkinize ve tarzınıza en uygun Twenty3 modelleri, son moda yenilikler göz önünde bulundurularak özenle tasarlanıyor. Dolabınızın olmazsa olmazları arasına girecek Twenty3 ürünleri, indirimler ve online alışveriş kolaylığıyla ÇiçekSepeti’nde! Siz de alışverişinize başlayarak fırsatları hemen yakalayabilirsiniz!