İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Twingo Ayakkabılar

Erkek, kadın, bebek ve çocuklar için ürettikleri kaliteli ayakkabılarıyla Twingo, yerli üretim yapan markalar arasında yer alıyor. Özellikle bot modelleriyle öne çıkan Twingo markası; kaliteli ve kullanışlı tasarım anlayışını benimseyerek, kullanıcılarına ihtiyaç duydukları deneyimi yaşatıyor. Twingo marka ayakkabılar şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Bot, spor ayakkabı, futbol ayakkabısı gibi her amaca yönelik geliştirdikleri ürünleriyle Twingo; modern tasarımlı ayakkabılarıyla son yıllarda sıklıkla tercih ediliyor. Bileği saran, ayak tabanıyla uyumlu ve konforlu ayakkabılarıyla Twingo markasının tüm ürünlerine ÇiçekSepeti’nden ulaşabilir, online alışveriş ile siparişinizi kolayca verebilirsiniz.

Twingo ile Konforlu Adımlar

Günlük hayat içinde hareketlerinizi kısıtlamayacak, şıklığınızdan ödün vermeden konforuyla da vazgeçilmeziniz olan ayakkabılar için Twingo markasını tercih edebilirsiniz. Yaz, kış ve bahar ayları için özel olarak geliştirdikleri ayakkabılarıyla Twingo; çocuklar ve erkekler için ürettikleri rahat ve kullanışlı futbol ayakkabılarıyla da dikkat çekiyor. Kış aylarında ayaklarınızı sıcacık tutarak sizi soğuk havadan koruyan botlar da, markanın son dönemde en çok tercih edilen ürünlerinden. Siz de avantajlı kampanyalarıyla Twingo ürünlerine ÇiçekSepeti’nden ulaşabilirsiniz!

Tüm aile yapacağınız alışverişiniz için, birbiriyle uyumlu ve uzun yıllar kullanabileceğiniz ayakkabılar Twingo’da sizi bekliyor! Twingo ayakkabılar ile konforu ve kaliteyi bir arada bulabileceksiniz. Birbirinden farklı tasarımlara sahip Twingo ayakkabı ve botlarını ÇiçekSepeti üzerinden sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.