Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Ugreen ÇiçekSepeti’nde!

Ugreen, kurulduğu 2012 yılından beri, önde gelen teknolojik yeniliklerle tüketici elektroniği cihazları ve aksesuarları üretmeye ve bunları günlük kullanıcılar için erişilebilir hale getirmeye adadı. Bu yaklaşımıyla marka, dünya çapında 100’den fazla ülkede 40 milyondan fazla kullanıcının güvendiği bir marka haline gelmeyi başardı.

Online alışverişe özel indirimli Ugreen ürünleri, ÇiçekSepeti’nde! Uygun fiyat fırsatlarını yakalamak için hemen ürünleri keşfedin, tek tıkla, en uygun fiyatlı Ugreen ürünleri ayağınıza gelsin.

Tüm Elektronikler İçin Ugreen Ürünleri

Markanın ödüllü ürün portföyü şarj cihazları, cep telefonu ve bilgisayar aksesuarlarından ev ve otomobil aksesuarlarına kadar uzanmaktadır. Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı kapsamlı bir kanal ağına sahip olan Ugreen, tüm kullanıcılarına yüksek kaliteli ürünler ve birinci sınıf hizmetle desteklenen maksimum değeri sağlamayı vadetmektedir. Kullanıcı merkezli felsefesi Ar-Ge, tasarım, üretim, satış ve pazarlamanın yanı sıra satış sonrası destekle tamamlanır.

Şarj cihazları, USB şarj cihazları, PD şarj cihazları, araç şarj cihazları, taşınabilir şarj cihazları, kablosuz şarj cihazlar, usb hub, usb type-c hub, usb kart okuyucu, usb ethernet dönüştürücü, usb ses kartı, harici disk kutuları gibi hub ve dönüştürücüler, ses ve video ürünleri, kulaklıklar, a / v kablo a / v dönüştürücüler, bluetooth adaptör switch/splitter/extender, usb kablo, type-c kablo, micro usb kablo, Apple lightning kablo, data transfer kablosu, ve tutucu-koruyucu ürünler markanın geniş ürün yelpazesinde bulunuyor.

Ugreen ürünleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor! Siz de kampanyalı fiyatlar ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak Ugreen ürünlerini kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.