İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Ülker ÇiçekSepeti'nde!

1944 yılında Eminönü’ndeki küçük bir atölyede üretilen ilk pötibör ile Ülker’in macerası da başladı. 1970 yılından çikolata ve gofret üreten Ülker, 1990’dan itibaren kek, süt bitkisel yağ gibi ürünleri üretmeye başladı. 2000’li yıllardan sonra ürünlerini ve portföyünü geliştiren Ülker markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Klasikleşen markaları, lezzetli ürünleri ve kalitesiyle Ülker markası; aynı zamanda dolgulu çikolatayı üreten ilk Türk şirketi ünvanına da sahip. Hemen her evde en az bir ürünüyle yer alan Ülker markası, en sevilen ürünleriyle ÇiçekSepeti’nde! Siz de uygun fiyatlı Ülker ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Lezzetli Ülker Ürünleri

Hem çocukları hem de yetişkinleri mutlu eden ürünleriyle Ülker; her gün tadabileceğiniz lezzetlerin yanında, özel günlerde de sevdiklerini mutlu edecek ürünleriyle beğeni topluyor. Çikolata paketleri, özel gün setleri, bayramlık lezzetler Ülker’i her anın vazgeçilmezi kılıyor. Ülker Çikolatalı Gofret ya da Ülker Çubuk Kraker gibi yıllardır tercih edilen ürünlerinin yanı sıra, sürekli kendini geliştirmeye ve yeni ürünler üretmeye devam ediyor. İndirimli Ülker ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Ülker marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Ülker ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Kendinizi ya da sevdiklerinizi Ülker lezzetleriyle mutlu etmek için siz de Ülker dünyasına merhaba deyin! Siz de avantajlı Ülker fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.