Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Ulric de Varens ÇiçekSepeti'nde!

1881 yılında Paris’te kurulan, dünyaca tanınan ve bilinen Fransız lüksünü uygun fiyatlarla herkese ulaştırmayı amaçlayan Ulric de Varens markası, benzersiz ve kalıcı kokuya sahip parfümleri ile şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Kadın ve erkekler için ürettikleri parfümler ile Ulric de Varens markası, aynı zamanda ödüllü bir marka. En iyi koku, en iyi ambalaj, en iyi tasarım gibi önemli konularda ödülleri bulunan Ulric de Varens markası, bu yönüyle de kullanıcılarına güven veriyor. Yaratıcı kokulara sahip Ulric de Varens markası, bu yönüyle de diğer parfüm markalarından ayrılıyor ve kokusuyla fark yaratmak isteyenleri bekliyor. Siz de uygun fiyatlı Ulric de Varens ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Kalıcı Kokulara Sahip Ulric de Varens Ürünleri

En yaratıcı 10 Fransız şirket arasına giren ve ‘‘Prix de l'audace Crêatrice” ödülünün sahibi olan Ulric de Varens markası, Fransız parfüm anlayışını kullanıcılarına sunuyor. Hem kadınların hem de erkeklerin vazgeçemediği esanslarla hazırlanan Ulric de Varens marka parfümler arasında en çok tercih edilenler ise Rêve de Varens ve UDV Night oluyor. İndirimli Ulric de Varens ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Ulric de Varens marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Ulric de Varens ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Kokusuyla ve tasarımlarıyla büyük beğeni toplayan Ulric de Varens markası ile, ÇiçekSepeti ayrıcalığıyla tanışabilirsiniz. Siz de Ulric de Varens ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Ulric de Varens ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.