İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Ümit Bisiklet ÇiçekSepeti’nde!

1983 yılından bu yana, bisiklet sektörünün önde gelen markaları arasında yer alan Ümit bisiklet, edindiği tecrübe ve yenilikçi bakış açısıyla sektörde güvenirliğini kanıtlamayı başarmıştır.Geniş ürün gamı ile her yaşa ve zevke hitap eden Ümit ürünleri ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor!

Özgürlüğün Pedalları Ümit Bisiklet’de

Bisikletler, pratik ve kolay kullanımı ile şehrin kalabalığından ve trafiğinden kaçmanın iyi bir yoludur. Özgürlüğün en konforlu hali ise, Ümit ürünlerinde! Ümit bisiklet ürünleri, bisiklet, şehir, dağ ve uzun yol bisikleti gibi farklı tasarımlara sahiptir. Hem yetişkinler hem de çocuklar için farklı boyutlarda ürünleri bulunuyor. Her amaca ve her yaşa göre bisiklet bulabileceğiniz markanın geniş ürün paletinde her model, ihtiyaçlara göre farklı özelliklere sahiptir. Günlük ve şehir modellerinin yanı sıra dağda bisiklet sürmekten hoşlananlara ve profesyonellere hitap eden ya da dayanıklı ve güçlü bisiklet arayanlar için geliştirilen modelleri ile oldukça beğenilen marka, şık tasarımlarıyla da dikkat çeker.

Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için tüm üretim ve hizmet süreçlerini geliştiren; ürün çeşitliliği, kalite anlayışı ve uygun fiyat politikasından ödün vermeden çalışan Ümit, ÇiçekSepeti’ne özel avantajlı fiyatlarıyla da tercih sebebi oluyor. Siz de ihtiyacınıza ve zevkinize en uygun Ümit ürünlerini ÇiçekSepeti aracılığıyla keşfedebilir, online alışveriş konforu ve hızıyla kolaylıkla satın alabilirsiniz. Ayrıca ÇiçekSepeti’ne ve online alışverişe özel kampanya ve fırsatları yakalamak için ÇiçekSepeti üyesi olabilir, ayrıcalıklı alışverişin keyfini evinizin konforunda yaşayabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.