İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Ümraniye ve çevresinde çiçekçi mi arıyorsunuz ?

Ümraniye ve çevresindeki sevdiklerinize çiçek göndermek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Çiçek Sepeti’nden vereceğiniz siparişle çiçeğiniz tazehaliyle dilediğiniz gün ve saat diliminde teslim ediliyor. Üstelik yalnızca Ümraniye’ye değil, İstanbul'daki 50 şubemiz ile istediğiniz semte çiçek gönderebilirsiniz.

Ümraniye ve çevresine çiçek siparişinizi ister internet sitesinden, isterseniz de 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerini arayarak kolayca verebilirsiniz. Bayram ve tatil günleri de Çiçek Sepeti siparişlerinizi teslim etmek, sevdiklerinizi sevindirmek için yanınızda. Yılın 365 günü, 24 saat dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz.

Tutku, aşk, hayranlık ya da saf sevgi… Tüm duygular çiçeklerde anlam bulur. Çiçekler bu duyguları öyle güzel ifade eder ki, siz konuşmasanız bile sevdikleriniz çiçeklerin dilinden hemen anlar. Çiçekler sadece bununla da kalmaz, birbirinden farklı aranjman ve renk seçenekleriyle de size yardımcı olur. Tıpkı bu seçimi yaparken Çiçek Sepeti’nin size yardımcı olacağı gibi…

Sadece bir tık kadar yakınınızda olan Çiçek Sepeti, birbirinden faklı aranjman ve renk seçenekleri ile sizi en yakın çiçekçi nerede diye düşünmekten kurtarır.

Türkiye’nin her noktasında en yakın çiçekçilerle buluşmanızı sağlayan Çiçek Sepeti, Ümraniye'de çiçek siparişi vermek istediğinizde, sizi en yakın çiçekçilerle buluşturur ve sevdiklerinize konuşmadan anlatmak istediğiniz duyguları yansıtacak aranjmana en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlar.

İstanbul-Ümraniye Çiçekçileri

Atakent Mahallesi, Yenişehir Mahallesi, Huzur Mahallesi ya da Saray Mahallesi farketmez… Eğer Ümraniye’de ikamet ediyorsanız, Ümraniye çiçekçilerinin hepsi sadece bir tık kadar uzağınızda olan Çiçek Sepeti’nde…

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Ümraniye'ye çiçek göndermek istediğinizde, uygulamamız ya da web sitemiz üzerinden online sipariş vererek sevdiklerinize duygularınızı yansıtacak aranjmanı bulabilirsiniz. Üstelik üyelik şartı olmadan…

Ümraniye Çiçek Sepeti

Tarih boyunca Frigyalılar, Roma, Bizans, Danışmentliler ve Selçuklular’ın egemenliğinde olan bölge, Osmanlı İmparatorluğu döneminde Orhan Gazi tarafından Osmanlı topraklarına katılmıştır. Önceleri Yalnız Selvi ismiyle anılan Ümraniye ilçesi, 1960 yılına kadar bir köy olarak kalmıştır. Şimdi ise küçük ve orta ölçekli sanayiciler tarafından tercih edilen bir bölgedir.

Her açıdan oldukça tatmin edici bir ilçe olan Ümraniye’de gezip görülecek yerlerden bazıları şunlardır: Trabzon Park, Dudullu Tepesi, Ihlamurkuyu Ormanı, Birlik Mahallesi, Şile Yolu Ormanı, Hekimbaşı Av Köşkü.

İstanbul’un en hızlı kentleşen ve hızla artan nüfusuna sahip Ümraniye ilçesinde, gezip görülecek yerlerin dışında size en yakın çiçekçiyi bulmak istediğinizde ise, çiçeksepeti Ümraniye ilçesinde en büyük yardımcınız olacaktır.

Çiçek Sepeti ile Ümraniye'de çiçek siparişi vermek işte bu kadar kolay! Siz de sevdiklerinize olan duygularınızı çiçeklerin dili ile ifade etmek isterseniz, hemen ÇiçekSepeti’ne gelebilir, size en uygun aranjmanı dakikalar içinde sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.