Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Uni-Ball ÇiçekSepeti'nde!

Masaki Pencil Manufacturing, Niroki Masaki ve 10 çalışanı tarafından Tokyo'da kurulan Uni-Ball markası, günümüzde de geliştirdiği yazı gereçleri ile tercih ediliyor. Uni-Ball markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Her geçen gün yazı kalitesini artırmaya yönelik ürünler geliştiren Uni-Ball markası; roller, imza kalemi, çizim kalemi, kurşun kalem gibi birçok kalem çeşidini portföyünde barındırıyor. Marka birbirinden farklı renk seçenekleri ile ihtiyacınıza yönelik yazı gereçleri üretmeye devam ediyor. Siz de uygun fiyatlı Uni-Ball ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Rengarenk Uni-Ball Ürünleri

Siyah, lacivert, kırmızı, turuncu, mor ya da yeşil… Yazınızı renklendirmek için size uygun bir Uni-Ball marka kalem mutlaka var. Uni Posca, Uni Pin gibi farklı ihtiyaçlara yönelik serileri ile dikkat çeken Uni-Ball markası; yazma deneyiminizi iyileştiriyor ve sizin için uzun ömürlü kalemler üretiyor. İndirimli Uni-Ball ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Uni-Ball marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Uni-Ball ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Evinizde, ofisinizde ya da çantanızın içinde bir Uni-Ball marka kaleme yer vererek en güzel imzanızı atabilir, hayallerinizi yazıya dökebilir veya profesyonel hayatınızda Uni-Ball kalemleri kullanabilirsiniz. Siz de avantajlı Uni-Ball fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.