İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Uni-Ball ÇiçekSepeti'nde!

Masaki Pencil Manufacturing, Niroki Masaki ve 10 çalışanı tarafından Tokyo'da kurulan Uni-Ball markası, günümüzde de geliştirdiği yazı gereçleri ile tercih ediliyor. Uni-Ball markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Her geçen gün yazı kalitesini artırmaya yönelik ürünler geliştiren Uni-Ball markası; roller, imza kalemi, çizim kalemi, kurşun kalem gibi birçok kalem çeşidini portföyünde barındırıyor. Marka birbirinden farklı renk seçenekleri ile ihtiyacınıza yönelik yazı gereçleri üretmeye devam ediyor. Siz de uygun fiyatlı Uni-Ball ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Rengarenk Uni-Ball Ürünleri

Siyah, lacivert, kırmızı, turuncu, mor ya da yeşil… Yazınızı renklendirmek için size uygun bir Uni-Ball marka kalem mutlaka var. Uni Posca, Uni Pin gibi farklı ihtiyaçlara yönelik serileri ile dikkat çeken Uni-Ball markası; yazma deneyiminizi iyileştiriyor ve sizin için uzun ömürlü kalemler üretiyor. İndirimli Uni-Ball ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Uni-Ball marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Uni-Ball ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Evinizde, ofisinizde ya da çantanızın içinde bir Uni-Ball marka kaleme yer vererek en güzel imzanızı atabilir, hayallerinizi yazıya dökebilir veya profesyonel hayatınızda Uni-Ball kalemleri kullanabilirsiniz. Siz de avantajlı Uni-Ball fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.