Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Unisex Parfüm

Hem kadınların hem de erkeklerin tercih edebileceği unisex parfümlerle sevdiğiniz kişiyle aynı kokuyu üzerinizde taşıyabilirsiniz. Farklı mevsimlerde kullanabileceğiniz baş döndüren parfüm seçenekleriyle tarzınızla en uyumlu koku notalarına ulaşmanız çok kolay! Tamamlayıcı bir ürün olan parfümlerle çok daha kalıcı bir koku bir deneyimi elde etmeniz de mümkün. Günlük kişisel bakımınız için kullanabileceğiniz deodorant seçeneklerini de unisex parfümler içerisinden tercih edebilirsiniz. En iyi unisex parfüm seçeneklerini ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde bulabilir, özel günlerde sevdikleriniz için hediye olarak da tercih edebilirsiniz!

İlkbahar Esintilerini Üzerinizde Taşıyın

Çiçeksi notalara sahip unisex parfümler, ilkbahar için en çok tercih edilen kokulardan oluşur. Gül, sümbül ve orkide gibi çiçeklerin eşsiz kokuları ilkbahar parfümlerinde kendilerine sıklıkla yer bulur. Narenciye notalarıyla desteklenen unisex parfüm çeşitleri, bahar esintilerini daima üzerinizde taşımanıza yardımcı olur.

  • Ferah ve taze kokulardan hoşlanıyorsanız çiçeksi detaylarla tamamlanan özgün parfüm seçeneklerinden ilham alabilirsiniz.
  • Çiçek notalarından oluşan parfüm seçenekleri, ağır kokuları tercih etmeyenlerin beğenisini kazanabilir.
  • Bazı parfüm setlerinde kokuları karıştırmanıza imkan veren özel karışım aparatları yer alır. Böylece parfümünüzü kişisel zevklerinize göre uyarlayarak özgün kokular elde edebilirsiniz.
  • Okyanus esintileri gibi özel kokular, her mevsim tercih edilebilecek hafif seçeneklerle pek çok kişiye hitap eder.

Sonbahar ve Kışın Gözdesi Odunsu Kokular

Sonbahar ve kış ayları için baharatlı notalarla desteklenen odunsu kokular oldukça popüler. Unisex parfümler içerisinde de kendine yer bulan sedir ve sandal ağacı notaları, karakteristik koku özelliklerini etkili bir şekilde yansıtır. Karanfil, tarçın ve paçuli aromaları akılda kalıcı kokulara imza atar. Narenciye notaları bu baharatlı dokunuşlarla oldukça uyumludur. Çikolata ve kahve notaları, unisex parfümler içerisinde oldukça sık tercih edilen koku seçenekleri arasında yer alır.

  • Tarzınızı tamamlayan sonbahar ve kış parfümlerini farklı gramaj seçeneklerinde tercih ederek çanta boy ürünlerden de yararlanabilirsiniz.
  • Her an yanınızda taşımak isteyeceğiniz kokuları küçük şişe tasarımlarıyla tercih etmeniz mümkün.
  • Farklı markaların sonbahar ve kış mevsimlerine hoş dokunuşlar kazandıracak parfüm seçeneklerine göz atarak tarzınızı en iyi şekilde yansıtan unisex parfüme kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tamamlayıcı Parfüm Setlerine Göz Atın

Bazı unisex parfümler, özel setlerden oluşur. Bu setler içerisinde şampuan, duş jeli ve vücut losyonu gibi tamamlayıcı ürünler bulunur. Tamamlayıcı ürünler, parfüm notalarını yansıtan içeriklere sahip. Böylece parfüm kokunuzu daha kalıcı hale getirmeniz mümkün. Tercihen duş sonrası kullandığınız parfüm ve diğer tamamlayıcı ürünler, kokunun teninize daha etkili bir şekilde nüfuz etmesine yardımcı olur.

Parfüm setleri özel günler için hoş hediye seçenekleri sunar. Doğum günü gibi özel kutlamalarda birbirinden güzel kokular sunan unisex parfüm setleri ile sevdikleriniz için hoş sürprizler yapabilirsiniz. Çeşitli ürün gramajlarında tercih edebileceğiniz bu ürünler, birden fazla parfümün yer aldığı setlerle farklı kokuları denemenize olanak tanır. Deodorant ve roll-on gibi günlük kullanım için ideal ürünler, kişisel bakımınızı hoş kokularla tamamlamanıza yardımcı olur. Unisex deodorant seçenekleri, antitranspirant ve antiperspirant özelliklerle ihtiyaçlarınıza hitap eder.

Unisex parfümlerin EDC, EDT ve EDP versiyonlarını tercih etmeniz mümkün. EDC, kolonya esintisi yaratan bir parfüm versiyonu olmakla birlikte alkol oranı diğer seçeneklere göre daha düşüktür. EDP ise yüksek alkol oranı sayesinde diğer parfüm versiyonlarından daha fazla kalıcılık vadeder. Aynı kokunun farklı versiyonlarını satın alarak parfümlerinizi ihtiyacınıza uygun olarak değerlendirebilirsiniz. Kokununun daha kalıcı olmasını istediğiniz zamanlarda EDP, hafif koku esintilerine ihtiyaç duyduğunuzda EDT veya EDC kullanabilirsiniz.

Çeşitli markaların uygun fiyatlı ve kampanyalı unisex parfüm seçeneklerini ÇiçekSepeti’nin avantajlarından yararlanarak hemen sepete ekleyebilir, dilediğiniz parfüme kolayca ulaşabilirsiniz!