İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

USB Bellekler

USB bellek modelleri; dijital ortamda fotoğraf, video, belge ve not gibi dosyaları saklamak için kullanılan en pratik ve hızlı araçlardan biri olarak öne çıkar. Minimal boyutlarıyla taşıması ve kullanması çok kolay olan flaş bellekler sayesinde verilerinizi kolayca saklayabilir, fiziksel formda zarar görebilecek belgeleri dijital ortamda güvende tutabilirsiniz. Çok sayıda elektronik cihaz üzerinden kolaylıkla kullanabileceğiniz USB flash bellekler, depolama boyutlarına ve aktarım hızlarına göre farklı çeşitlerde olabilir. ÇiçekSepeti’nde aradığınız USB flash belleklere ulaşabilir, dilediğiniz modeli hemen satın alabilirsiniz.

Aktarım Hızına ve Boyutuna Göre USB Flash Bellek

USB flash bellek çeşitleri, farklı özellikleri sayesinde her amaca uygun farklı alternatifler sunar. Bu özellikler arasında da ürünün depolama boyutu ve dosya aktarım hızı öne çıkar. Depolama boyutu, USB bellekte saklayabileceğiniz maksimum veri miktarını doğrudan ilgilendirir. Örneğin 4 GB ya da 8 GB USB flash bellek, küçük boyutlara sahip yüzlerce dosyayı depolayabilir. Ancak yüksek çözünürlüklü videolar, fotoğraflar ya da yüksek boyutlu diğer dosyalarınızı bir arada tutmak isterseniz 32 GB, 64 GB ve hatta 128 GB hafızaya sahip flash disk çeşitlerini tercih etmeniz de mümkün. Bu şekilde verilerinizi kolayca saklayabilir ve yanınızda taşıyabilirsiniz. Ayrıca yüksek boyutlu verilerin aktarım süreleri de verilerin boyutları ile doğru orantılı olarak uzayabilir. Ancak yüksek hızlı aktarım desteğine sahip bir flash bellek modeli tercih ederek bu işlemi son derece hızlı bir hale getirebilirsiniz. USB 3.0 desteğine sahip bir flash bellek, saniyede 640 MB hızında veri transferi gerçekleştirirken, USB 3.1 desteğine sahip bir belleğin aktarım hızı saniyede 1.25 GB gibi ciddi bir boyuta ulaşır.

Modern ve Minimal Tasarımlı USB Flash Bellek Modelleri

Teknik özellikleriyle hayatınızı kolaylaştıran flash bellek çeşitleri, aynı zamanda fonksiyonel bir deneyim sunmak adına göze hitap eden, hoş tasarımlara sahip. USB flash bellek, bir anahtarlık olarak kullanılabilecek kadar ufak boyutlarda olabilir. Bununla beraber hafif ve dayanıklı yapısı sayesinde de sarsıntılardan veya ufak darbelerden etkilenmez. İşlevlerinin yanında minimalist yapısıyla yer tasarrufu sağlayan flash bellek çeşitlerini tarzınıza göre farklı renk ve modellerde de bulmanız mümkün. LED ışıklı USB flash bellek modelleri, bilgisayara ya da farklı cihazlara bağlandığında ışık yoluyla bağlantının kurulup kurulmadığı konusunda sizi uyarır. Tarzınıza göre farklı renklerde LED ışığına sahip olan USB bellek modellerini tercih edebilirsiniz. USB flash bellek modellerinin gövdelerindeki kaplamalar da tasarıma dair bir diğer detay olarak ön plana çıkar. Farklı renklerle kaplı USB bellek modelleri, genellikle plastik ya da metal gövdeleri ile uzun bir kullanım ömrü sunar. Silikon kaplamalı flash bellek çeşitleri de hem tarzıyla hem de dayanıklılığıyla ön plana çıkan alternatifler arasında yer alır. ÇiçekSepeti, hem amacınıza hem de tarzınıza göre en iyi tercihi yapabileceğiniz yüzlerce alternatifi sizin için bir araya getirir.

USB flash bellek, eskiden yalnızca bilgisayarlar için kullanılan bir cihaz olma özelliği taşırken günümüzde hem araçlarda hem de televizyonlarda medya aktarımı için kullanılan bir ürün haline gelmiştir. Bu anlamda farklı amaçlara hizmet eden flash bellek çeşitleri arasından seçim yaparken, hem işlevleriyle ihtiyaçlarınızı karşılayan hem de ekonomik açıdan sizi mutlu edecek. ÇiçekSepeti kaliteli, işlevsel ve ucuz USB flash bellek ürünlerini sizin için bir araya getiriyor. Geniş ürün yelpazesi içerisinden aradığınız modele kolayca ulaşabilir, ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.