İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Üsküdar ve çevresinde çiçekçi mi arıyorsunuz ?

İster Avrupa yakası, isterseniz de Anadolu yakasında oturun... Çiçek Sepeti İstanbul'daki 50 şubesiyle hem Üsküdar'a hem de istediğiniz semte hızlı ve uygun fiyata çiçeğinizi ulaştırıyor. 
Çiçek Sepeti'nin yüzlerce çeşit çiçeklerinden istediğiniz seçip, Üsküdar ve çevresindeki sevdiklerinize kolayca gönderin. Sevdiklerinizin özel günlerini adres defterine kaydedin, Çiçek Sepeti her sene size bu özel günleri e-mail yoluyla hatırlatsın. Siz de hiç vakit kaybetmeden online çiçekçiniz Ciceksepeti.com sayesinde çiçeğinizi gönderin.

Yılın 365 günü müşteri memnuniyeti için çalışan müşteri hizmetlerimiz, Üsküdar ve çevresine ulaştıracağınız çiçekleri sorunsuz ve hızlışekilde sevdiklerinize ulaştırmak için sizlere yardımcı oluyor. Hem internet, hem telefon yoluyla siparişinizi verebilir, hafta sonları da dahil olmak üzere bayram ve tatil günlerinde de çiçek seçimlerinizi aynı gün Üsküdar ve çevresindeki sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Sevdiklerinize özel hissettirmek ya da onları hatırladığınızı göstermek için ne yapabilirim diye uzun uzun düşünmenize gerek yok. Onlara olan sevginizi, aşkınızı ya da tutkunuzu çiçeklerin diliyle anlatabilirsiniz. Hem de birbirinden farklı aranjmanlarla…

Çiçek Sepeti, Üsküdar’da çiçek siparişi vermek istediğinizde, sizi en yakın çiçekçilerle buluşturur ve binlerce farklı aranjmana en hızlı şekilde ulaşmanıza olanak sağlar.

İstanbul-Üsküdar Çiçekçileri

Acıbadem Mahallesi, Altunizade Mahallesi, Beylerbeyi Mahallesi ya da Kuzguncuk Mahallesi farketmez… Eğer Üsküdar’da ikamet ediyorsanız, Üsküdar çiçekçilerinin hepsi Çiçek Sepeti farkıyla size bir tık kadar yakın.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Üsküdar’a çiçek göndermek istediğinizde, Çiçek Sepeti uygulamasını indirerek ya da ciceksepeti.com üzerinden online sipariş verebilirsiniz. Üstelik üyelik şartı olmadan…

Üsküdar Çiçek Sepeti

MÖ 1000’li yıllara kadar uzanan köklü bir tarihi bulunan Üsküdar, Fenikeliler’den Bizanslılar’a, Osmanlı’dan günümüz Türkiye’sine kadar birçok medeniyet için önemli bir yerleşim yeri olmuştur. Geçmişte Khyrsopolis yani altın şehir olarak anılan Üsküdar, 1352 yılında Orhan Gazi tarafından Osmanlı’ya katılmıştır. İstanbul’un Osmanlılar tarafından ilk fethedilen kısmı olduğu için büyük önem taşır. Bu yüzden fethinden önce Müslümanların ana yurdu konumundadır.

Bir liman bölgesi olarak gelişme gösteren ilçe, geçmişte de Bizans’ın Asya’ya giden ticari yollarının başlangıcıdır. Osmanlı döneminde Üsküdar’da inşa edilen ve günümüze kadar gelen mimari, tarihi ve kültürel birçok eser, ilçeyi İstanbul’un en uğrak noktalarından biri haline getirmiştir.

Üsküdar gezilecek yerler açısından da oldukça zengindir ve bu yerlerden bazıları şunlardır: Kız Kulesi, Mihrimah Sultan Camii, Yeni Valide Külliyesi ve Camii, III. Ahmet Çeşmesi, Eski Valide Sultan Külliyesi ve Camii, Aziz Mahmud Hüdayi Efendi Türbesi, Şemsi Paşa Camii, Çinili Camii, Selimiye Kışlası, İmoga Grafik Sanatlar Müzesi, Mehmet Naci Aköz Uçurtma Müzesi, Çamlıca Tepesi.

Her bir köşesinde mimari ya da tarihi bir güzelliğe rastlayacağınız Üsküdar ilçesinde, size en yakın çiçekçiyi bulmak istediğinizde ise, çiçeksepeti Üsküdar ilçesinde en büyük yardımcınız olacaktır.

Çiçek Sepeti’ne girip Üsküdar’da yaşayan sevdiklerinize çiçek siparişi vermek işte bu kadar kolay! Siz de Çiçek Sepeti’nin sunduğu avantajlardan yararlanmak için web sitemizi ziyaret edebilir ve sevdikleriniz için en uygun çiçek aranjmanını seçebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.