Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Uydu Alıcısı Aksesuar

Televizyon izlemeye farklı bir boyut kazandıran uydu alıcıları ve aksesuarları ile TV yayınlarının keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Kolay anlaşılan menüsü ile pratik bir kullanım sunan uydu alıcıları, farklı kanal kapasiteleriyle çeşitlilik sunar. Televizyon sehpası üzerinde estetik görünüm sunan alıcılar, korunaklı gövde yapıları ile dış etkilere karşı son derece dayanıklı. Uygun fiyatlarıyla gereksinimlerinizi ve beklentilerinizi karşılayabilecek yüzlerce uydu alıcısı ve aksesuarını ÇiçekSepeti sayesinde güvenle satın alabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Uydu Alıcısı Aksesuar Modelleri

Hafif ve küçük tasarımlarıyla oldukça az yer kaplayan uydu alıcısı modelleri, dijital ekranları ile şık bir görünüm sunar. Hangi kanalın açık olduğunu alıcı üzerinden gösteren bu cihazlar, yüksek kanal kapasitesi ve geniş depolama alanları sayesinde yüzlerce kanalı hafızasında tutar. Bunun yanı sıra kanallar içerisinde düzenleme yapmaya da olanak tanır. Böylece diğer kanallara nazaran daha sık izlediklerinizi favori listenize ekleyebilirsiniz. Bununla birlikte kanalları yayın türlerine göre ayarlayabilme olanağı da bulunur. Farklı modellerdeki uydu alıcılarının kumandaları, kanal taşıma veya kanal silme gibi işlemleri kolaylaştırarak zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Bazı uydu alıcısı modellerinde bulunan USB girişi sayesinde taşıyıcı belleğinizdeki bütün dosyaları ekrana yansıtabilirsiniz. Uydu alıcısı ve televizyon arasında bağlantının oluşmasını sağlayan HDMI çıkışları güvenli bir bağlantı kurar.

Uydu alıcısı çeşitlerinin Full HD video çözünürlüğü, ev ortamında sinema kalitesinde film keyfi yapılmasına fırsat verir. Geniş ses aralığına sahip olan cihazlar, izlenilen yayının ses ayarlarının uzaktan kumanda aracılığı ile yapılmasını da sağlar. Ses ayarının yanı sıra çeşitli işlemleri de uzaktan kumanda yardımıyla gerçekleştirebilirsiniz. Kumandanın çalışmadığı ya da pilinin bittiği durumlarda ise ürünlerin gövdesi üzerinden de ayarlamalar yapmanız mümkün.

Televizyon İzleme Keyfini Artıran Yeni Nesil Uydu Alıcısı

Manuel ve otomatik ayarlama gibi çeşitli özelliklerle donatılan modern uydu alıcıları, birçok kanalı keyifli ve sorunsuz bir şekilde izleyebilmeyi sağlar. Televizyon üzerinden farklı sosyal ağlara ulaşım sağlayan internetli uydu alıcısı modelleri, sunduğu avantajlarla kullanıcıların favorileri arasında yer alır. Gelişmiş alıcılarla telefon ya da bilgisayarda yaptığınız birçok işlemi televizyon üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Böylece ister sevdiğiniz videoları tekrar tekrar izleyebilir isterseniz de hava durumunu takip edebilirsiniz. Üretilen bazı uydu alıcılarında alt yazı ekleme özelliği bulunur. Bu sayede izlediğiniz filmlere alt yazı ekleyebilir, farklı dillerde kendinizi geliştirebilirsiniz. USB’ye kaydetme özelliği bulunan son model uydu alıcısı çeşitleri ise kaçırdığınız programları ya da dizileri sonradan izleyebilmenize olanak tanır. Yerli ve yabancı olmak üzere yayınlanan tüm kanalları yüksek çözünürlüklü sunan, Wi-Fi özellikli ve kablosuz yeni nesil uydu alıcısı modelleri; balkon ya da çatıda uydu anteni bulundurmadan çalışır. Bu sayede hem antenle uğraşma derdinden kurtulabilir hem de evinizin dışının daha estetik görünmesini sağlayabilirsiniz.

Uydu Alıcılarına İşlevsellik Kazandıran Aksesuarlar

İhtiyaç ve kullanım alanına göre çeşitlilik gösteren uydu aksesuarları, uzun bir süre boyunca rahat bir şekilde televizyon izlenmesini sağlar. Dijital çağın gereksinimlerini karşılayan ürünlerin hepsinin birbiriyle uyumlu olması büyük önem taşır. Bu ürünler arasında yer alan ve veri akışının yapılmasına yardımcı olan SAT kablosu, en önemli aksesuarlardan biri. Uydu yayınlarını alıcıya aktaran SAT kablolarını seçerken uzunluk ve dayanıklılık gibi özellikleri ele alabilirsiniz. Satın aldığınız doğru ürün ile görüntü kalitesini artırabilir ve özellik bakımından televizyonunuzu daha zengin bir hale getirebilirsiniz. Bunun yanında çanak kısmında toplanan sinyalleri uydu alıcısına aktaran LNB’ler de uydu aksesuarları arasında yer alır. Eğer evinizde birden fazla televizyon bulunuyorsa birden fazla çıkış özelliği bulunan ürünleri satın alabilirsiniz. Yerli ve yabancı binlerce kanala ulaşabileceğiniz ucuz uydu alıcısı aksesuar modellerine ve görüntü kalitesini arttıran aksesuarlara ÇiçekSepeti ile hemen ulaşabilir, kesintisiz yayın keyfi sayesinde bütün dünyaya pencerenizi açabilirsiniz.