Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Uydu Hoparlörler

Film ve dizi izlerken ya da müzik dinlerken sesin istediğiniz yükseklikte ve net çıkmasını isteyebilirsiniz. Uydu hoparlör çeşitlerini yüksek ses kalitesi için tercih edebilirsiniz. Estetik ve işlevsel tasarım özellikleri bulunan uydu hoparlörleri evinizde ya da iş yerinizde kullanabilirsiniz. Birbirinden renkli ve kullanışlı uydu hoparlör çeşitlerine Çiçeksepeti üzerinden göz atabilirsiniz.

Uydu Hoparlör Ne İşe Yarar?

Uydu hoparlör nedir diye düşünüyor olabilirsiniz. Her türlü ses sistemine bağlayarak kullanabileceğiniz uydu hoparlör çeşitleri tiz ve orta frekans aralığındaki sesleri başarılı biçimde yansıtır. Standart ses sistemlerindeki hoparlörlerden daha küçük boyutlarda tasarlanırlar. Uydu hoparlörleri çalışma masalarında, tv ünitelerinde ya da kitaplıkların üzerine rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kablolu ve kablosuz seçenekleri bulunan uydu hoparlörleri istediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz. Televizyona ve bilgisayara bağlayarak dilediğiniz müzikleri yüksek sesle dinleyebilirsiniz. Evde sinema keyfi yaşamak için de kullanışlı uydu hoparlör modellerinden yararlanabilirsiniz.

Uydu Hoparlör Çeşitleri

MİD ve tiz sesleri çıkarabilen bir yapısı olan uydu hoparlör çeşitleri fiziksel yapılarına, sürücü çapı ve türüne göre sınıflandırılabilir. Müzik ve sinemaseverler için olduğu kadar oyun severler için de oldukça kullanışlı bir hoparlör türüdür. Uydu hoparlör çeşitlerini kullanarak çevresel sesleri kusursuz biçimde duyabilirsiniz.

Dizi ve film izlerken diyalogları ve sahne seslerini aynı anda duyabilirsiniz. Seslerin ayrımı uydu hoparlörlerin yardımıyla sağlanır. Gece geç saatlerde müzik dinlemek istediğinizde komşularınızı rahatsız etmemek için ses sistemindeki woofer kabinini kapatarak sesleri sadece uydu hoparlör üzerinden dinleyebilirsiniz.

En İyi Uydu Hoparlör Modelleri Çiçeksepeti’nde

Bazı uydu hoparlör çeşitlerinde Bluetooth desteği bulunur. Bu özellik sayesinde hoparlörünüzü kablolu bağlantıya gerek duymadan dilediğiniz yerde çalıştırabilirsiniz. Bütçenize uygun olacak şekilde temel ses düzeyi sunan modelleri ya da Hİ-Fİ tasarımları tercih edebilirsiniz. Uydu hoparlör seçerken kaç Watt’lık amfileri desteklediğine de dikkat edebilirsiniz.

Uydu hoparlör fiyatları sürücü sayısına, tasarım özelliklerine ve markaya göre değişiklik gösterir. İndirim fırsatlarından faydalanarak ünlü ses sistemi markaları tarafından tasarlanan uydu hoparlör çeşitlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bu ürünü sinema sisteminize bağlayarak eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Kaliteli uydu hoparlör çeşitlerini Çiçeksepeti üzerinden satın alabilirsiniz.