İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Uyku Setleri

Yatak odası, yaşam alanlarını dekore ederken ayrı bir öneme sahiptir. Çünkü uyku kalitesini artırmak ve rahatlık bu alanın dizaynında ön plana çıkar. Bu nedenle seçilen her bir ürün hem sağlık açısından hem de tasarım açısından beklentileri karşılamalıdır. Yatak odası dekorasyonunun en önemli tekstil ürünleri arasında yer alan uyku setleri, sağlıklı ve dinlendirici bir uykunun ilk adımıdır. Doğru malzemeden üretilmiş, iyi kumaşlı, dolgu malzemesinin rahat etmenize yardımcı olduğu uyku seti takımlarını tercih ederek keyifli bir uyku çekebilirsiniz. Bunun yanı sıra farklı tasarımlarla ön plana çıkan uyku setleri, yatak odasının stiline de farklı bir hava katar. Set içerisinde yer alan farklı ürünlerin birbirini tamamlayarak ahenkli bir görüntü sunması, istediğiniz tarzı oluşturma konusunda size oldukça yardımcı olacaktır. Yazlık set, kışlık set, dört mevsim uyku seti gibi farklı özellik ve çift kişilik, tek kişilik gibi boyutlarda sunulan uyku setlerini ÇiçekSepeti’nin sunduğu avantajlı fiyatlarla hemen sipariş edebilirsiniz.

Farklı Tarz ve İhtiyaçlara Uygun Uyku Setleri

Uyku seti modelleri, farklı özellikler ve boyutlarda sunulan tekstil ürünleridir. Yatak odalarının havasını değiştiren ve iyi bir uyku için gerekli olan alanı oluşturmada kullanılan setleri seçerken dikkat etmeniz gereken bazı konular bulunur.

  • Uyku setlerinin içerisinde genelde yorgan, yorgan çarşafı, yatak çarşafı ve yastık kılıfı yer alır. Bu ürünlerin üretiminde kullanılan malzeme, dikiş yapısı, iplik türü, üretim teknolojisi ve dayanıklılığı ürünün fiyatının belirlenmesinde ana etkenlerdir.
  • Farklı boyutlarda üretilen uyku seti modelleri arasından ihtiyaçlarınızı belirleyerek seçim yapmanız gerekir. Tek kişilik uyku seti, çift kişilik uyku seti modelleri olduğu gibi king size, battal boy veya özel ölçülerde satılan modeller bulabilirsiniz. Burada seçim yaparken dikkat etmeniz gereken konu yatak ölçüsür. 
  • Çift kişilik setler standart yatak boyutları göz önünde bulundurularak üretilir. Set içerisinden çıkan yorgan, iki adet yastık kılıfı, çarşaf ve yorgan kılıfı ürünlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer farklı ölçülerde bir yatağınız var ise 120x200, 90x190 uyku seti modelleri arasından seçim yapabilir veya ölçüyü belirleyerek ara formlarda üretilen özel uyku seti modellerine yönelebilirsiniz.
  • Standart olarak üretilen uyku setleri kullanılan kumaşlara göre de farklılık gösterir. Bu nedenle %100 pamuklu, %100 pamuk saten veya farklı kumaş türleri sunan setler arasından en rahat edeceğinizi düşündüğünüz kumaş tipini belirlemeniz seçim yapma konusunda işinizi kolaylaştıracaktır.
  • Özel renkler, canlı tonlar, kuş desenler, tuttuğunuz takıma özel logolar, şehir manzaraları ve daha birçok farklı tema uyku seti modellerinde yer alır. Dijital baskı ile üretilen bu uyku setleri arasından size en uygun modeli seçebilirsiniz.

Yatak odasına özgün bir hava katan birbirinden güzel uyku seti modelleri arasından seçim yapmak için setlerin içeriğine dikkat etmeli ve yatak odanızdaki diğer ürünlerle uyumunu göz önünde bulundurmalısınız. Bu sayede hayal ettiğiniz yatak odasını rahatlıkla oluşturabilirsiniz.

Uyku Seti Modelleri ve Uyku Seti Fiyatları

Her üründe olduğu gibi uyku seti modelleri sunduğu içeriğe ve ürün kalitesine göre fiyatlandırılır. Burada dikkat edilmesi gereken konu kişisel zevkler ve ihtiyaca uygun ürünün belirlenmesidir.

  • Çift kişilik uyku setleri; ürünün markası, parça adedi, kumaş kalitesi, yastık kılıfı sayısı ve ekstra içeriklere göre değişik fiyatlara sahiptir. Örneğin, bazı uyku seti modellerinde dört adet yastık kılıfı, baza fırfırı bulunurken bazı modeller iki adet yastık kılıfı sunar ve baza fırfırı yoktur. Fiyatlandırmadaki diğer etkenler ise kumaş, dolgu malzemesi ve dijital baskı kalitesidir.
  • Tek kişilik uyku seti modelleri ise genellikle gençler ve çocuklar göz önünde bulundurularak tasarlanır. Genç odalarında kullanılan bu setler lisanslı ürünleri ile dikkat çeker. Spor takımları, film kahramanları, animasyon karakterler gibi birçok farklı tasarımı bu ürünlerde görebilirsiniz. Yetişkinler için üretilen tek kişilik uyku setleri ise daha sade tasarımlara sahiptir. Bu ürünler genelde set içeriğine göre fiyatlandırılır.
  • Bebek odaları ve yatakları için özel olarak üretilen bebek uyku seti modelleri, %100 pamuk ve antialerjik kumaşlara sahiptir. Setler içerisinde havlu, kırlent, önlük gibi standart uyku setlerinden farklı ürünler bulabilirsiniz. Bebeğinizi rahat ettirecek bu modelleri satın alırken iç dolgu malzemesine de dikkat etmeniz gerekir.
  • Çeyiz uyku seti modelleri ise yeni evlenen çiftlerin tüm ihtiyaçlarını tek seferde karşılamak üzere tasarlanır. Kenarları işlemeli ve farklı desenlerdeki bu setler içerisinde çift kişilik bornoz takımı, yüz havlusu, banyo havlusu, battaniye gibi farklı ürünler bulunur. Eğer çeyiz uyku seti almayı veya yeni evlenen çiftlere hediye etmeyi düşünüyorsanız set içeriğine dikkat etmeniz, hediyenizin daha kapsamlı olmasına yardımcı olacaktır.

Yatak odası mobilyaları ile uyumlu, her yaşa hitap eden en iyi markaların uyku seti modelleri ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor. Uyku seti sayfası üzerinde yer alan filtreleme seçeneklerinden faydalanarak ihtiyacınız olan uyku seti modelini hızlıca bulabilir, uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.