İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Uyku Tulumları

Kamp ve dağcılık gibi birçok outdoor faaliyette, uyku tulumu kullanımı güvenle ısınızı korumanıza olanak tanır. Her mevsime uygun ısıtma kapasitesine sahip uyku tulumları içerisinde bahar aylarında kullanabileceğiniz ince yapılı tulumlar olduğu gibi -50 derece gibi çok düşük ısıya sahip ortamlarda da kullanabileceğiniz seçenekler bulunur. Sevdiklerinizle yaptığınız kamplarda ve doğada geçirmek istediğiniz uzun gecelerde vücut ısınızı koruyan yapısıyla uyku tulumu kullanmayı tercih edebilirsiniz. Yetişkin ve çocuklara özel farklı boyutlarda uyku tulumları, ÇiçekSepeti’nin zengin dünyasında birbirinden işlevsel seçeneklerle sizlerle!

Outdoor Etkinlikler İçin Uyku Tulumu Modelleri

Uyku tulumları, özel kumaşlar içerisinde bulunan dolgu malzemeleri ile dış hava koşullarından sizleri korumaya yarar. Aynı zamanda yumuşak dolgusu ve sizi saran yapısıyla oldukça konforlu bir uyku imkanı yaratır. Dolgu malzemesi bakımından değişiklikler gösteren uyku tulumları içerisinde kaz tüyü ve çeşitli sentetik malzemeler içeren ürünleri tercih edebilirsiniz. Çadır içi kullanımlarda iki dolgu türü de oldukça başarılı sonuçlar verebilirken, ıslanma ihtimali olan yerlerde yalıtımını koruyabilen sentetik malzemeli ürünleri kullanabilirsiniz. Tasarım açısından genel olarak zarf ve mumya tipi uyku tulumları, kullanım amaçlarına göre işlevsellikler içerir.

Fermuar teknolojileri, uyku tulumu üretiminde önemli bir noktayı oluşturur. Birleştirilebilir fermuar özelliği taşıyan uyku tulumları ile iki tulumu bir araya getirebilir ve iki kişinin rahatlıkla uyuyabileceği bir ortama dönüştürebilirsiniz. Birleştirilebilir özelliğe sahip ürünler aynı zamanda vücut ısılarının birbiriyle etkileşimi sonucu daha güvenli bir ısınmaya da yol açar. Çeşitli renk seçeneklerine sahip ucuz uyku tulumu modelleri geometrik desenli farklı renklerin içerdiği seçeneklere sahipken mavi, yeşil, turuncu, kırmızı ve gri gibi renkleri de barındırır. Outdoor ekipmanlarınızla uyumlu uyku tulumunu, yüzlerce seçenek içerisinden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Uyku Tulumu Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uyku tulumu satın almadan önce kullanım amacına yönelik özellikleri belirlemelisiniz. Dikkatle belirlenen bu özellikler doğrultusunda vücut ısınızı koruyacak tulumları güvenle kullanabilirsiniz. Uyku tulumu seçiminde faydalı olabilecek bazı bilgiler şu şekilde sıralanabilir:

  • Düşük ısılarda kullanım için üretilen uyku tulumlarını bahar aylarında kullanmak, beklenenden çok daha fazla ısınmaya sebebiyet verdiğinden mevsimine uygun değerlere sahip ürünleri kullanmanız fayda sağlar.
  • -20 gibi düşük ısıda kullanılacak tulumlarda, mumya tipi uyku tulumu kullanımı vücudunuzu saran yapısıyla daha etkili bir ısınma sağlar.
  • Açık alanda kullanılacak uyku tulumlarında suya dayanıklılık özelliğiyle beraber kamuflaj desenli ürünler tercih edilebilir.
  • Düşük kapasiteli bir sırt çantasına sahipseniz eğer sıkıştırma kemerli ürünlerle tulumun kapladığı alanı oldukça küçültebilirsiniz.
  • Değerli eşyalarınızı güvende tutmak adına içerisinde cep bulunan uyku tulumlarını tercih edebilirsiniz.

En İyi Uyku Tulumu Modelleri ÇiçekSepeti’nde!

Doğanın eşsiz dinginliği içerisinde tek başınıza veya dostlarınızla geçirdiğiniz vakitlerde, uyku tulumları geceleri konforlu bir şekilde uyumanızı sağlar. Hava sıcaklıklarının geceleri çok düşmediği bahar ve yaz aylarında 10°C - 15°C gibi değerlere sahip modelleri kullanabilirsiniz. İnce bir yapıya ve zarf tipine sahip bu tulumlar, sağladığı geniş hareket alanıyla da keyifli bir uyku ortamı yaratır. Birbirinden farklı onlarca markanın en iyi uyku tulumu modelleri, ihtiyacınızı karşılayan işlevsellikler içerir. Bu işlevler içerisinde hangi ısı derecesine dek ısıtma kapasitesinin yanı sıra konforlu bir kullanım için kumaşı, dolgu malzemesi, cep kullanımı, sıkıştırma kemeri gibi özellikleri değerlendirebilirsiniz.

Her kesime hitap eden yüzlerce çeşit uyku tulumu modeli, doğada güvenle uyumanıza yardımcı olur. Doğada uyumayı planladığınız tüm outdoor etkinlikleriniz için uyku tulumu kullanabilir ve aynı zamanda yumuşak dokusuyla keyifli bir uykuya sahip olabilirsiniz. Aradığınız özelliklere sahip uyku tulumunu ÇiçekSepeti’nin farklı ödeme imkanlarıyla bir tıkla satın alabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.