İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Vakko ÇiçekSepeti'nde!

Kurulduğu tarih olan 1934 yılından bu yana, dünya çapında tanınan ve modaya yön veren markalardan biri olan Vakko; şık ve çarpıcı tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Vakko markası, ÇiçekSepeti’nde!

Kendi parfümüne sahip bir moda markası olan Vakko; Katia, V de Vakko ve Piu Piu adlı parfümleri hazırlayarak Türkiye’de bir ilk haline geldi. Vakko; kıyafet ve aksesuarlardaki başarısı kadar, kozmetik alanında da aynı başarıya sahip. Parfümlerindeki kalıcılık ve başka parfümlerde olmayan notalara sahip olması, onu hem kadın hem de erkekler için vazgeçilmez kılıyor. Siz de uygun fiyatlı Vakko ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Özel Kokuları ile Vakko Ürünleri

Siz ne kadar özelseniz, parfümünüz de sizin gibi özel olmalı. Özenle toplanan çiçeklerle hazırlanan Vakko parfümler, kalıcı ve kışkırtıcı kokularıyla size her zaman eşlik eder. Yoğun kokularıyla Vakko marka parfümler, hem tarzınızı hem de imzanızı güçlendirir. Kişisel bakımına özen gösteren kadın ve erkeklerin uzun yıllardır favorisi ise; V de Vakko ve Katia parfümleri oluyor. Bir klasik hale gelen kokularıyla bu parfümler, cezbedici kokularıyla herkesin beğenisini kazanıyor. İndirimli Vakko ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Vakko marka parfümleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Vakko ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

İster parfüm seti, isterseniz sadece tek bir parfümle Vakko marka ürünlere sahip olabilir, gün içinde kendinizi tazelenmiş ve yenilenmiş hissedebilirsiniz. Avantajlı Vakko fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.