Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Vakumlu Hurçlar

Fonksiyonel ve şık tasarımlarıyla öne çıkan vakumlu hurç modellerini kullanarak daha ferah ve düzenli bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. İçerisindeki havanın alınması sonucu oldukça fazla yer kaplayan eşyaları bile %90’a kadar küçülten vakumlu hurçlar, iki kat daha depolama alanının kazanılmasına yardım eder. Yer kaplayan eşyaların yanı sıra mevsim geçişleri sırasında kıyafetlerinizi de düzenli bir şekilde saklayabileceğiniz bu ürünler, dayanıklı malzemeleri sayesinde tek seferlik kullanımın önüne geçebilir. Kullanmaktan keyif alacağınız ucuz vakumlu hurç modellerine ÇiçekSepeti aracılığı ile hemen sahip olabilirsiniz.

Alandan Tasarruf Ettiren Vakumlu Hurç Modelleri

Vakumlu hurç modelleri, kıyafetlerden nevresim takımlarına ve yorganlara kadar evinizde fazlalık olan birçok eşyanın pratik ve güvenli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz. Kullanılmayan eşyaları minimum boyutta saklamaya yardımcı olan bu ürünler, hem geniş hem de düzenli bir alan oluşturulmasını mümkün kılar. Hava geçirmez özelliği ile sağlıklı kullanımın kapılarını aralayan vakumlu hurçlar, fonksiyonel yapılarıyla oldukça kullanışlıdır.

En büyük parçaları en küçük boyutlarda saklayabilmenize olanak tanıyan vakumlu hurç çeşitleri, eşyaların güve, küf ve böcek gibi olumsuz koşullara karşı korunmasına da yardımcı olur. Tasarımlarıyla evlere şıklık katan ürünler, saklanmak istenilen eşyanın türüne göre birbirinden farklı genişlik, uzunluk ve boyutlarda üretilir. XXL olan hurçları yorgan gibi büyük eşyalar için uygun olurken, küçük ve orta boyutlardaki ürünleri yazlık ve kışlık kıyafetlerinizi saklamak için tercih edebilirsiniz. Maksimum yer tasarrufu sağlayan bu vakumlu hurçları, yolculuklarınız esnasında fazla eşya taşımak için de kullanabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Vakumlu Hurç Çeşitleri

Elektrikli süpürge sayesinde tüm havası alınarak vakumlama işlemi gerçekleştirilen vakumlu hurçlar, sahip olduğu kapanma sistemi ile hava girişinin önüne geçer. Naylon katmanlardan oluşan ve çift eksenli polietilenden imal edilen ürünler, dayanıklı ve esnek yapıları ile uzun süreli bir kullanım sunar. Su geçirmeyen özelliği ise hurç içerisindeki eşyaların nem ve küften korunmasını sağlar. Oksitlenmeyi engelleyecek şekilde tasarlanan vakumlu hurçlar sayesinde kıyafetlerinizde renk değişme veya lekelenme olmadan güvenle saklayabilirsiniz.

Yatay ve dikey olmak üzere iki farklı şekilde depolama alanı sunan vakumlu hurç modelleri, yerleştirilecek alanlara kolayca uyum sağlar. Uzun süreli saklama fırsatı sunan ürünler, tek yönlü hava vanası sayesinde içerisindeki kıyafetlerin pratik bir şekilde boşaltılmasını sağlar. Hurçların içerisinden çıkardığınız kıyafetlerinizi kısa bir süre havalandırdıktan sonra kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Vakumlu hurçlar, şeffaf yapıdaki tasarımları ile içerisindeki malzemelerin görünmesini sağlayarak zamandan tasarruf edilmesini de sağlar. Tekli olarak satılan hurçların yanı sıra 2’li, 3’lü, 4’lü, 5’li, 6’lı, 7’li veya 8’li olarak set halinde ürünlere de göz atabilirsiniz. Bu setlerdeki hurçlar hem aynı boyutlarda hem de farklı boyutlardaki ürünleri bir arada içerir.

Kullanışlı ve Pratik Vakumlu Hurç Fiyatları

Vakumlu hurç fiyatları, ürünün markasına, boyutuna, kalitesine, tasarımına, hurç kapağının şekline ve set halinde olup olmamasına göre değişkenlik gösterir. Kullanıcıların ihtiyacı doğrultusunda en küçük boydan en büyük boyuna kadar üretilen ürünleri, fiyat olarak geniş bir aralığa sahip olur. Set halinde satılan çoklu vakumlu hurçlar, tek ürünlere nazaran daha uygun fiyatlı olarak satışa çıkar. Bununla birlikte küçük ve büyük boyutlu hurçlar arasında da fiyat farklı gözlenir. Standart ebatları bulunan hurçlar, içerisine yerleştirilecek eşyanın boyutuna göre özel olarak ayarlanır. Küçük boyutlardaki ürünlere kıyafetlerin yanı sıra ayakkabı ve kitap gibi kişisel eşyalarınızı da koyabilirsiniz. Siz de farklı birçok amaca hizmet eden en iyi vakumlu hurç modellerini ÇiçekSepeti ayrıcalıkları ile uygun fiyatlara satın alabilir ve güvenli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.