Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Vardem ÇiçekSepeti'nde!

1998 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin en büyük oyuncak markası olan Vardem, büyük küçük demeden tüm oyuncakları ile hayatınıza eğlence katıyor. Vardem markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Uzaktan kumandalı arabalar, pelüş oyuncaklar, eğitici kartlar, oyun setleri, kamp aksesuarları ve daha fazlası… Vardem’in ışıltılı dünyasında çocukları mutlu edecek her şey var! Disney, Mattel ve Nickelodeon’un lisanslı firması olan Vardem; Motormax, Kin Smart, RMZ, Unice, Trefl, Intex gibi markaların da Türkiye temsilcisi ve dağıtıcısı rolünü üstleniyor. Dünya genelinde çocukların oynadığı ve eğlendiği her oyuncak, Vardem kalitesi ile evlerinize geliyor. Siz de uygun fiyatlı Vardem ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Eğlenceli ve Kaliteli Vardem Ürünleri

Sevecekleri ve uzun süre oynayabilecekleri oyuncaklar ile minikleri mutlu etmek her zaman çok kolay! Vardem markası da ürettiği oyuncaklar ile hem çocukları eğlendiriyor hem de gelişimlerine katkı sağlıyor. Kendi yaş grubuna uygun oyuncaklar ile oynayan çocukların, gelişimleri de doğru ilerliyor. Ayrıca Vardem markasının bünyesindeki oyuncaklar, miniklerin sağlığına uygun olarak hazırlanıyor. İndirimli Vardem ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Vardem marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Vardem ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Kendi çocuğunuza ya da çevrenizdeki miniklere Vardem marka oyuncaklardan alarak onları dünyanın en mutlu çocuğu yapabilirsiniz. Siz de Vardem ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Vardem ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.