Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Varta Kalem Pil Çiçeksepeti’nde!

Varta tarafından üretilen pillerin de çeşitleri mevcuttur. Varta pillerin boyutları çeşitlilik gösterir. AAA Micro LR03, AA Mignon LR6, C Baby LR14, D Mono LR20, 9V E- Block 6LP3146 modelleri olarak üretilen piller boyut açısından farklı özelliklere sahiptir. Ultra lityum pil üretimi gerçekleştiren Varta, daha az ağırlığa sahip olarak çok fazla enerji kullanımını sağlaması amacıyla bu ürünleri üretir. Çok düşük sıcaklıklarda da enerji voltajı yüksektir.

Varta kalem pilçeşitleri, ciceksepeti.com ve Çiçeksepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor! Siz de kampanyalı fiyatlar ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak Varta kalem pil çeşitlerini kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.

Varta Kalem Pil Çeşitleri

Varta piller Kullanıldığı cihazın performansını en yüksek derecede tutmakla birlikte dayanıklı yapıya sahiptir. Yüksek enerji ihtiyaç duyan cihazlarda kullanıma uygun olarak üretilir. Dijital kameralarda sıklıkla bu pillerden kullanılır. Bunun yanı sıra duman dedektörlerinde de Varta lityum piller kullanılır. Lityum pillerin özellikleri gereği cihazlarda dayanıklılık üst seviyede olur. Varta Lityum pil, AAA, AA ve 9 V şeklinde üç çeşittir. Varta Longlife Max Power, hassas yapıdaki cihazların kullanımını özgü olarak üretilir. Hassas yapıdaki dijital cihazların kullanımında kolaylık sağlayan Longlife Max Power hassas piller, AAA, AA, C, D ve 9 V boyutlarına sahiptir. Bir diğer pil çeşidi Varta Longlife Power olarak tasarlanır. Bilgisayar ekipmanlarının doğru şekilde çalışabilmesi adına üretilirler. Yüksek derecede enerji harcayan cihazların kullanımına özgü olarak üretilirler. Bu pilin ekstradan 4,5 V boyutu mevcuttur. Varta Longlife pilin de kendine has özellikleri vardır. Bu pil genellikle uzaktan kumanda ile çalışan cihazlar için üretilir. Bununla birlikte düşük enerjiye ihtiyaç duyan ürünlerin kullanımında bu piller işe yarar. Uzun ömürlü olmaları sayesinde enerji stabil bir şekilde yayılır ve doğru kullanımlar gerçekleştirilir. Bu ürünün de 9 V' a kadar boyutu mevcuttur. Varta Energy, temel alkali grubunda yer alan bir ürün çeşididir. Radyo ve duvar saatleri için kullanıma uygun olarak üretilir. Bu çeşit için de Varta 9v pil şeklindeki boyutlara kadar üretilir. Her boyutun sağladığı farklı kullanım şekilleri mevcuttur. Varta pil çeşitleri arasında Superlife adında çinko karbon yapıdaki ürün de vardır. Bu ürün cihazların kullanımında tasarruf sağlar. Duvar saatlerinde, uzaktan kumandalı cihazlarda kullanıma uygundur. Bu ürünün de 4,5 V' a kadar boyutları mevcut olup çeşitli pazar yerlerinde satışa çıkarılır.

Online alışverişe özel indirimli Varta kalem pil çeşitleri, Çiçeksepeti’nde sizleri bekliyor! Uygun fiyat fırsatlarını yakalamak için hemen ürünleri keşfedin, tek tıkla, en uygun fiyatlı Varta kalem piller ayağınıza gelsin.