Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Vaseline ÇiçekSepeti'nde!

1870 yılında Robert Chesebrough tarafından kurulan Vaseline markası, yıllardır kuru ciltleri onarmaya yönelik ürünler geliştiriyor. Vaseline markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Cildinizin ihtiyaç duyduğu derinlemesine nemlendirme, Vaseline marka ürünler ile kolayca sağlanıyor. Nemlendirici jel, vücut losyonu, dudak kremi, bebek kremi, roll-on gibi birçok ürün çeşidi bulunan Vaseline markası; cilt sorunlarını maskelemeden, derinine inerek onarır. Siz de uygun fiyatlı Vaseline ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Derinlemesine Nemlendiren Vaseline Ürünleri

Düzenli bir şekilde nemlendirilen ciltler, kuru cilt tiplerine göre daha sağlıklı ve bakımlı görünüyor. Vaseline marka ürünler, nemlendirirken içeriklerindeki özel formüller ile cildinizi korur ve destekler. Vaseline markasının en çok tercih edilen ürünlerinden olan Vaseline Orijinal Nemlendirici Jel; cildinizi korur ve nemi hapseder. Böylece mat ve kuru olan cildinizin onarılmasını sağlar. İndirimli Vaseline ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Vaseline marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Vaseline ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Vaseline markası, tüm ürünleri ile cildinizin ihtiyaç duyan bölgeleri için derinlemesine nemlendirici etki yaratır ve daha sağlıklı bir cilde kavuşmanızı sağlar. Siz de Vaseline ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Vaseline ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.