Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Vazolar

Dekoratif özelliğe sahip olması ile birçok yaşam alanının vazgeçilmezi olan birbirinden şık vazo modelleri sayesinde bulunduğunuz ortamın atmosferini değiştirebilirsiniz. Yapay çiçeklerden canlı çiçeklere kadar birçok ürünün kullanımına uygun olan vazo modelleri farklı boyut, renk ve tasarımları ile geniş bir çeşitlilik sunar. Klasik ve modern olmak üzere her stille uyum içerisinde olan vazo modellerini ÇiçekSepeti sayesinde tek tıkla hemen satın alabilirsiniz.

Dekorasyonu Tamamlayan Vazo Modelleri

Çeşitli modellere sahip olan vazo modelleri arasından kendi tarzınıza uygun bir seçenek bulabilirsiniz. Farklı malzemelerin kullanıldığı vazolar metal, cam, seramik ve metal gibi ham maddelerden üretilir. Görünüş bakımından farklılık yaratan modeller satın alma sırasında ihtiyacınıza ve evinizin dekorasyonuna uyum sağlayan ürünü bulmanızı kolaylaştırır. Birçok kullanıcının en çok tercih ettiği ürün çeşitlerinden biri olan cam vazolar oldukça şık bir görünüm oluşturur. Şeffaf yapıya sahip olan bu vazo modellerinde kuru ya da yapay çiçekleri kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra kurutulmuş çiçekler ya da ince ağaç dallarıyla da oldukça şık bir birleşim gerçekleştirebilirsiniz. Cam vazo çeşitleri, içerisine yerleştirilen taş, renkli kum ve deniz kabuğu gibi malzemelerle doldurulduğunda ise bulunduğu ortamın atmosferini değiştirir. Bu sayede doğal malzemelerden oluşan estetik bir görünüm elde edilir. Seramik vazo modelleri canlı çiçeklerin kirli suyunu belli etmemesi nedeniyle en sık tercih edilen ürünler arasında yer alır. Farklı renk ve desenleri ile çeşitli konseptlerde kullanılabilen seramik ürünler her zevke hitap eder. Son derece modern bir görünüme sahip olan metal vazo modelleri ise vazo özelliğinin yanı sıra evinizin tamamlayıcı aksesuarı haline gelir.

Ergonomik Kullanıma Sahip Olan En İyi Vazolar

Narin ve estetik bir görünüme sahip olan vazo çeşitleri, farklı boy alternatifleri ve yer kaplamayan ergonomik yapıları sayesinde alandan tasarruf etmenize yardımcı olur. İster canlı isterseniz de yapay çiçekleri koyabileceğiniz bu ürünler, bulundukları ortama sıcak ve şık bir hava katar. Biblo olarak da kullanabileceğiniz vazo modelleri, çok yönlü özellikleriyle beğeni toplar. Ağız kısmı geniş olacak şekilde tasarlanan vazolar, çok fazla ya da kalın saplı çiçeklerin sağlam bir şekilde durmasına olanak tanır. Estetik bir duruşa sahip olan dar boyunlu vazoları ise daha çok ince veya sarkıt şeklindeki bitkilerinizi yerleştirmek için tercih edebilirsiniz. Böylece vazonun modelinin ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Sarsıntılardan etkilenmeyen ve ayaklı bir yapıda olan vazo modelleri, son zamanların en dikkat çeken modelleri arasında yer alır. Bu ürünler yaşam alanlarının yanında dış mekanlarda da rahatlıkla kullanılabilen bir forma sahiptir. Kendine özgü tarzıyla fark yaratan çini vazolar, farklı motifleriyle dekorasyonun sıradanlıktan kurtulmasına yardımcı olur. İnce bir işçiliğin eseri olan bu vazo türleri, canlı desenleri ve renkleri sayesinde geleneksel çinicilik sanatını devam ettirebilirsiniz. Orta sehpanın ya da yemek masasının üzerinde kullanabileceğiniz çini vazo modelleri, zarafetiyle odanızın havasını anında değiştirir.

Özgün Tasarımları ile Fark Yaratan Vazolar ÇiçekSepeti’nde!

Vazo özelliğinin yanı sıra dekorasyonunun tamamlayıcısı olarak görülen vazo modelleri, özgün tasarımları ile yaşam alanınızı güzelleştirir. Modern görünümdeki dekoratif vazoları evinizin her alanında kullanabilirsiniz. Vazo modelleri içerisinde kulplu olan vazolara da yer verilir. Bu ürünlerin tasarımında yer alan kulplar, ürünü kolay bir şekilde tutmanızı sağlar. Kapaklı vazo çeşitleri ise dekoratif amaçlı kullanılabilir olması ile dikkat çeker. Farklı markalar tarafından sunulan vazolar uygun fiyat aralıklarıyla her kullanıcının bütçesine hitap eder. Farklı model, renk ve malzemeler sayesinde kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz ucuz vazo modellerine ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla güvenli bir şekilde ulaşabilir, evinize yeni bir soluk getirebilirsiniz.