Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Vazoda Gül

Sevdiklerinizi kırmızı güllerin romantikliği ile sarmalamak ve zarafetleri ile büyülemek ister misiniz? ÇiçekSepeti bu özel çiçeklerin en taze çeşitlerini en şık vazolar ile buluşturuyor ve ortaya çarpıcı aranjmanlar çıkıyor. Vazoda sunulan güllerin kırmızı, beyaz, sarı, turuncu gibi birçok rengine kolayca ulaşabilirsiniz. Dilerseniz vazo içine güllerin yanı sıra orkide, lilyum ve papatya gibi çiçekler ekletmeniz de mümkün. ÇiçekSepeti'nin yıllara dayanan deneyiminden ve ekonomik fiyatlarından faydalanmak için siz de hemen sipariş verebilirsiniz. 

En Şık Vazolar ile Buluşan Güller 

ÇiçekSepeti'nin gül aranjmanları için birbirinden renkli ve zarif vazolar bulmanız mümkün. Ancak bu tasarımlardan bazıları zengin içerikleri ve üstün kalitedeki dizayn vazoları ile bir hayli öne çıkıyor. Siyah Cam Vazoda Kırmızı Gül isimli aranjman 15 adet ithal gül barındırıyor. Büyüklükleri ile dikkat çeken ithal güller orijinal rengi siyah olan ve elle herhangi bir boyama müdahalesi yapılmayan özel bir vazo içinde gönderiliyor. Vazoda yer alan özel çiçek süngeri sayesinde güller tazeliklerini uzun süre koruyor. Sevdiklerinize masum aşkın ve en içten samimi duyguların temsilcisi olan beyaz gülleri göndermek isterseniz, içeriğinde 100 adet beyaz gül bulunan cam vazolu aranjmanı tercih edebilirsiniz. Dalga motifli cam vazo içinde yer alan beyaz güller hem sayıları hem de zarafetleri ile kalpleri ısıtmaya aday. 

Puantiyeli ve Çizgili Dekoratif Vazolar 

Ev, ofis ve çalışma alanlarına dinamik bir etki katan puantiyeli vazolar ÇiçekSepeti'nde uygun fiyatları ile yerini alıyor. Vazonun altın renkteki zemini üzerine uygulanan siyah puantiyeler zarif çiçeklerin sunumunu da bir hayli zenginleştiriyor. Dilerseniz 20 adet kırmızı gülün bulunduğu vazoları ya da rengarenk çardak güllerini buluşturan tasarımları seçebilirsiniz. Puantiyeli vazodaki kırmızı güllerinizi iki dal zarif beyaz orkide çiçeği ile daha zengin hale getirmeniz de mümkün. Bu dekoratif vazo modellerinin arasında çizgili tasarımlar da yer alıyor. Geniş siyah zemini üzerinde dönen altın ve beyaz renkli çizgiler vazoyu çok daha dikkat çekici hale getiriyor. Çizgili vazolarda lila rengi gülleri ve yeşil biçme süslerini bir araya getirerek sevdiklerinize renkli bir hediye sunabilirsiniz. 

Solmayan Güller ve Sofistike Vazoları

Sevdikleriniz için seçtiğiniz güllerin solmadan ilk günkü güzelliğini uzun zaman korumasını ister misiniz? Peki bunu yapay güller olmadan da gerçekleştirebileceğinizi biliyor muydunuz? ÇiçekSepeti özel şoklama tekniği ile dondurduğu gerçek gülleri çok özel vazolar içinde sunuyor ve size de sevdiklerinizi şaşırtmak kalıyor. Solmayan güller kadeh formundaki siyah bir vazo içine yerleştiriliyor, kuru bitkiler ve kuş tüyleri ile süsleniyor. Siyah vazolar hemen hemen tüm dekorasyon tarzları ile uyum yakalayarak mekanlara şıklık katıyor. Hem renkli hem de şaşırtıcı bir aranjmana sahip olan solmayan güllere Türkiye'nin neresinde olursanız olun ÇiçekSepeti ile kolayca ulaşabilirsiniz. 

Kişiye Özel Fotoğraflı Vazolar

Sevdikleriniz için daha kişisel bir tasarım seçmek ve anısı olan ömürlük bir hediye vermek isterseniz ÇiçekSepeti'nde fotoğraf baskı imkanı sunan vazoları bulmanız mümkün. Seçtiğiniz fotoğraf önce şeffaf bir sticker haline getiriliyor ve ardından beyaz zarif vazo üzerine titiz bir işçilik ile uygulanıyor. Fotoğraflı beyaz saksı ile uyum yakalamak için beyaz gülleri ve beyaz orkideleri bir araya getiren aranjmanları da seçebilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin vazoda yer alan gülleri için peluş oyuncaklı seçenekler de bulunuyor. Geniş ürün yelpazesini inceleyerek sevdikleriniz için en uygun tasarımları kolayca bulabilirsiniz. ÇiçekSepeti güçlü dağıtım ağı sayesinde Türkiye'nin her köşesine ulaşarak güllerinizi tazelikleri bozulmadan sevdiklerinize ulaştırıyor. Siz de bu deneyimden ve ekonomik fiyatlardan faydalanarak hemen sipariş verebilirsiniz.

İlişkili Kategoriler: