İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Veet

İstenmeyen tüylere pratik ve etkili bir çözüm söz konusu olduğunda akla ilk gelen markalardan biri olan Veet, herkesin hayali olan pürüzsüz bir cildin ulaşılabilir olduğunu tüm ürünleriyle kullanıcılara ispatlıyor. Siz de her zaman pürüzsüz bir ciltle her duruma hazırlıklı olmak için tüm Veet ürünlerini ÇiçekSepeti ile keşfedebilirsiniz!

Günlük hayatta kadın ya da erkek fark etmeksizin sıklıkla karşılaşılan sorunların başında tüylenme gelir. Farklı cilt ve tüy tiplerin farklı çözümler geliştiren ve özel ürünler sunan Veet, herkesi mutlu edecek bir ürünü geniş ürün paletinde bulunduruyor. Cilt tipinizin ihtiyacına cevap verecek Veet ürünlerini ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulaması üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Işıltılı Bir Cildin Sırrı Veet

Ağda bantları, tüy dökücü krem ve spreylerden oluşan ürünlerine traş makineleri de ekleyen Veet, kadınlar ve erkekler için birçok alternatif sunuyor. Siz de canınızı sıkan tüylere veda etmek için dilediğiniz ürünü Veet kalitesi ve ÇiçekSepeti güvencesiyle satın alabilir, değerli vaktinizi sevdiklerinize ve hobilerinize ayırabilirsiniz.

Yoğun temponuzda vaktinizden çalmayacak pratik Veet ürünleri, yaz mevsiminde, özel günler ve ani yolculuklarda sizi asla yarı yolda bırakmayacak. Ayrıca jilet gibi yöntemlerde başınıza gelebilecek batık gibi hem görsel hem fiziksel rahatsızlıkları veren olumsuzlukların önüne geçmek için de Veet ürünleri birçok insan için tercih sebebi.

ÇiçekSepeti ile toplu alışverişlerinizi yapabilir, ÇiçekSepeti kullanıcılarına özel avantajlı fiyatları ve kampanyaları takip ederek en uygun ve kolay şekilde Veet ürünlerine sahip olabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.