İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Vepa ÇiçekSepeti'nde!

Türk kozmetik markası olan Vepa 1956 yılından bu yana sektörün önde gelenleri arasında yer alır. Kaliteli diş, saç ve makyaj fırçaları ile geniş kesimlerin beğenisini kazanır. Vepa markalı fırçalarla saç ve diş bakımını kolayca yapabilirsiniz. Etkili diş temizliği ve saçlarınızın ipeksi bir görünüme kavuşması için markanın ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Kaliteli Vepa ürünlerini ÇiçekSepeti'nde bulabilirsiniz.

Kişisel Bakımın Vazgeçilmezi Vepa Fırça Modelleri

Vepa ürünleri kişisel bakım işlemlerini konforlu hale getirmek için özel olarak tasarlanır. Markanın diş fırçaları ergonomik tutma sapları ve yumuşak kıl yapıları ile ön plana çıkar. Kaliteli Vepa makyaj ürünlerini uzun süre kullanabilirsiniz. Diş fırçalarıyla diş yüzeyindeki leke ve yemek artıklarını zahmetsizce temizleyebilirsiniz. Farklı boyut ve kıl yapılarına sahip saç fırçalarıyla da şekillendirme ve tarama işlemlerini kolaylaştırabilirsiniz. Vepa markalı fırça modelleri arasında saç açıcı fırçaların yanı sıra fön fırçası ve mizamplı tarak modellerini de bulabilirsiniz.

Vepa yeni sezon ürünleri arasında naturel fırça modelleri yer alır. Ergonomik ve kullanışlı fırça modelleri sayesinde kişisel bakım rutinlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Profesyonel fön fırçaları yüksek ısıya oldukça dayanıklıdır. Saç tellerine zarar vermeden şekillendirmenize yardımcı olur. Markanın diş fırçaları sert, orta sert ve yumuşak kıl yapılarıyla sunulur. Seyahatler için markanın açılır kapanır diş fırçalarını tercih edebilirsiniz.

Kampanyalı Vepa Fırça Fiyatları

Saç ve sakal fırça modelleri ile beğeni kazanan Vepa doğal at kılı ve kaktüs lifleriyle yapılan vücut fırçalarına da imza atar. Markanın tarak modellerini evinizde amatör amaçla kullanabileceğiniz gibi profesyonel kuaför salonlarında tercih edildiğini de görebilirsiniz. Kaliteli malzemelerden yapılan dayanıklı ve şık tasarımlı fırça modellerini rutin bakımınızın bir parçası olarak kullanabilirsiniz. Yeni sezon ürünler gibi uygun fiyatlı Vepa outlet ürünlerini de tercih edebilirsiniz.

Vepa ürünleri her bütçeye uygun fiyat aralıklarına sahiptir. Ürün fiyatları modelin özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Kampanyalardan ve online alışveriş fırsatlarından yararlanarak kaliteli saç ve diş fırçalarına uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Saç şekillendirme ve diş temizliği için markanın farklı modellerinden faydalanabilirsiniz. Kullanışlı fırça modellerini Vepa indirim fırsatlarıyla ÇiçekSepeti'nden satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.