İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Versele ÇiçekSepeti’nde!

Bir aile şirketi olan Versele, kurucusu Prudent Versele’nin 1932'de sadece bir bahçe restoranı ve bir bakkal dükkanı olan küçük bir aile şirketini yönetmesiyle hayatına başlıyor. Hayali, kaliteli bileşik yem üretip piyasaya sürmek olan Versele, öngördüğü potansiyeli hızla gerçekleştiriyor.

Versele, besleyici ve leziz ürünleriyle ÇiçekSepeti’nde!

Leziz ve Besleyici Versele Ürünleri

En kaliteli beslenmeyi yaratmak için her şeylerini veren sadece Versele ailesi değil. Çalışanlarının da yardımıyla ve çok hızlı bir şekilde büyüyen marka bugün dünyaca biliniyor. İkinci ve üçüncü nesil tarafından yönetilen Versele-Laga’da güvercinler, kuşlar, köpekler, kediler, atlar ve çiftlik hayvanları için kaliteli karma yem üretiliyor. Sağlıklı, dengeli, çok yönlü ve bilimsel olarak kanıtlanmış kaliteli beslenme ve bakım ürünleri üreten marka, her zaman hayvanların ihtiyaçlarını ilk sıraya koyuyor. Evcil hayvanınızla olan benzersiz ilişkinize ve ikinizin de paylaştığı özel ihtiyaçlara saygı duyan Versele, 2100'ün üzerinde ürünle, bağınızdan en iyi şekilde güçlendirmeye çalışıyor.

Versele, bir yem ve ödül maması üreticisinden çok daha fazlası! Evcil hayvanlarınıza bakmanıza yardımcı olacak her şey, güçlü ürünlerden beslenme ve bakımla ilgili güvenilir bilgiler, ipuçları ve püf noktaları… Tüm bunları Versele dünyasında bulabilir, dostunuzun en iyi şekilde beslenmesini ve sağlıklı bir yaşam sürmesini sağlayabilirsiniz.

En besleyici ve çeşitli Versele ürünlerini ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulaması üzerinden inceleyebilir, dostunuza en yararlı ürünü online alışverişe özel indirim ve fırsatları yakalayarak satın alabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.