İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Vertech ÇiçekSepeti’nde!

Vertech, 2017 yılında Antalya’da kurulmuş bir bisiklet üreticisidir. Erkek ve kadınlar için dağ bisikletleri üreten marka, kendini doğaya bırakmak, onunla bütünleşmek ve yaşamın stresinden uzaklaşmak isteyenlere heyecan dolu seçenekler sunuyor.

En beğenilen Vertech ürünleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor!

Vertech Ürünleriyle Adrenalin Zamanı

Dağ bisikleti seçiminizi, kullanacağınız arazi ve bisikletten beklentilerinize göre yapmanız gerekmektedir. Vertech ürünleri, beklentinizi karşılayacak ekipmanları ve teknik yapısıyla aradığınız modeli bulabileceğiniz bir yelpazeye sahiptir.

Temiz havanın keyfini çıkarmak, spor yapmak ve adrenalin dolu anlar yaşamak isteyenlerin tercihi Vertech ürünleri, dağ bisikleti tasarımlarını ergonomik ve konforlu hale getirirken göz alıcı tasarımlardan ödün vermez. Vertech dağ bisikletleri, doğru donanım kullanılarak tasarlanmış komponentleri ile doğanın zorlu koşulları ile başa çıkabilir. Bisiklet üretimi konusunda uzman olan Vertech, bisiklet tutkunlarının ihtiyaçlarına yanıt veren bisikletler üretir

Tüm Vertech ürünleri, arazi şartlarında sürüş yapabilecek kapasitede tasarlanan modellerdir. Dayanıklı yapıları sayesinde darbelere karşı dayanıklılık gösteren modeller, bisikletçileri kolay kolay yarı yolda bırakmaz. Genellikle yol ve şehir bisikletlerine göre daha ağır olan Vertech dağ bisikletlerinin lastikleri, patlamalara karşı daha dayanıklıdır. Ürünler engebeli alanlarda da konfordan taviz vermemek için tek ya da çift amortisör donanımına sahiptir. Siz de ihtiyacınıza ve kullanımınıza en uygun Vertech ürünlerini online alışverişe özel indirimlerle satın almak için hemen alışverişinize başlayın!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.