İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Vi-Vet Ürünleri

Kişisel bakım ürünleri dendiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Vi-Vet, kadın ve erkekler için geliştirdikleri ürünleriyle vücuttaki istenmeyen tüylerden kurtulmanızı sağlıyor. Hijyenik kullanım imkanı sunan Vi-Vet ürünleri, kullanılan bölgede pürüzsüz bir görünüm ve yumuşaklık sağlıyor. Tüm cilt tipleri için geliştirdikleri ürünlerle Vi-Vet, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Pratik ve hızlı epilasyon için geliştirdikleri ağdalar, ağda bantları, tüy dökücü kremler gibi ürünlerle vücut bakımında zahmetsiz bir temizlik sağlayan Vi-Vet; ağda ısıtıcısı, ağda bezi, spatula gibi ürünleri de bünyesinde barındırıyor. Epilasyon haricinde sarartıcı krem, bakım kremleri, temizleme mendilleri ve masaj yağları gibi ürünlerle de her ihtiyaca yönelik ürünleri bulunan Vi-Vet ürünlerine ÇiçekSepeti’nden ulaşabilir, online alışveriş ile siparişinizi kolayca verebilirsiniz.

Vi-Vet ile Bakım Zamanı

Tu¨rkiye'nin ilk ve en bu¨yu¨k sir ağda üreticisi olan Vi-Vet, bakım rutinlerinin aranan markası. Ev konforunda epilasyon yapmanıza olanak sağlayan ürünleriyle, hijyenik bir bakım seçeneği sunuyor. Hassas, normal, kuru gibi tüm cilt tiplerinde kullanılabilen farklı ürün seçenekleriyle Vi-Vet; özellikle son zamanda herkes tarafından tercih edilen granül ağdayı da portföyüne ekledi. İstenmeyen tüylerin pratik bir şekilde alınmasına yardımcı olan ve tüylerin geç çıkmasını sağlayan Vi-Vet Granül Sir El Ağdası, epilasyon rutininin keyfini çıkarmak isteyenler için şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Özel setler, epilasyon öncesi ve sonrası için ihtiyaç duyduğunuz ürünler sunan Vi-Vet markası; pürüzsüz bir cilde kavuşmanız için hem pratiklik hem de konfor anlayışıyla sizi bekliyor! Vi-Vet ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.