İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Vialli ÇiçekSepeti’nde!

Vialli, Oğuzhan Plastik Kalıp Sanayi Limited Şirketi, kurucularının plastik kalıp imalatı ve teknolojisi hakkındaki deneyimleriyle 1993 yılında kurulmuştur. 1996 yılına kadar yurtiçi ve yurt dışındaki müşterilerine kaliteli ve üstün nitelikli plastik kalıplar üretmiştir. Marka, 1996 yılında, hedeflediği imalat programına yönelerek, plastik enjeksiyon bölümünü de oluşturmuş, plastikten üretilen temizlik gereçleri alanında dünya standartlarında ürünler üretmek için kalıphane, plastikhane ve montaj bölümlerinde titiz bir çalışmaya yönelmiştir. Vialli markası ile üretim yapan şirket, üretiminin önemli bir bölümünü yurtdışına ihraç etmektedir. Tasarruf etmenizi sağlayacak Vialli ürünleri ÇiçekSepeti’nde!

Temiz Hijyen Ürünleri İçin Vialli

Kağıt havlu, tuvalet kağıdı, peçete, sıvı sabun, köpük ve foamhand kartuşlu sisteme sahip dispenserlerle hijyen ürünlerine pratiklik katan Vialli, iş yerleri ve evler için sistemler üreten Vialli, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor!

Temizlik aksesuarlarının kalitesi ve dayanıklılığı, hijyenin tam olarak sağlanabilmesi için oldukça önemlidir. Vialli, kaliteli ürünleri ve işçiliğiyle banyo ve mutfaklara pratiklik katacak. El değmeden kullanılması önem taşıyan hijyen ürünlerini temiz ve güvende tutan Vialli ürünleri, online alışverişe özel indirim ve kampanyalarla ÇiçekSepeti mobil uygulaması ve web sitesinde. Siz de toplu alışverişlerinizi ÇiçekSepeti üzerinden yapabilir, evinizin konforunu terk etmeden, hızlı ve pratik bir şekilde satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Sıvı sabun ve tuvalet kağıtlarının daha verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayan Vialli ürünlerini keşfetmek için hemen ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.