İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Viaxi ÇiçekSepeti'nde!

2000 yılında kurulan Armoni Medikal firmasının alt markası olan Viaxi, kurulduğu yıllardan bu yana kişisel bakım ve sağlık ürünleri geliştiriyor. Viaxi markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

İnovatif bakış açısı ile ürünlerini geliştiren Viaxi markası; kayganlaştırıcı jel, masaj yağı, göğüs sıkılaştırıcı krem, göğüs büyütücü krem gibi birçok ürün çeşidine sahip. Farklı ihtiyaçlara yönelik ürünleri ile Viaxi markası, sağlıklı bir yaşam için size birçok alternatif sunuyor. Siz de uygun fiyatlı Viaxi ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Güvenilir Viaxi Ürünleri

Viaxi markası, yılların verdiği deneyimle birlikte herkes tarafından bilinen ve tercih edilen ürünler geliştirmeye devam ediyor. Markanın en çok tercih edilen ürünlerinden olan Viaxi Glide Serisi; uzun süre kurumayan kayganlaştırıcı özelliğe sahip ve rahatlatıcı etkili ürünleri ile vajinal ve anal kuruluğu azaltmaya yardımcı oluyor. İndirimli Viaxi ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Viaxi marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Viaxi ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Kişisel bakım ve sağlık kategorisindeki başarısını kanıtlamış Viaxi markasının ürünleri ile tanışarak daha mutlu bir yaşamın kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Viaxi ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Viaxi ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.