Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Video Oyun Konsol

Dünyaca ünlü pilotların yerine geçip Formula 1 yarışlarına katılmak, sıra dışı bulmacalar çözmek ya da Dünya’yı kötülerin elinden kurtarmak artık çok kolay. Tüm bu maceraları ve daha fazlasını yaşamak istiyorsanız, oyun konsolları arasından size uygun olanını seçme vaktiniz geldi. Oyun sektörüne damgasını vuran şirketlerin imzasını taşıyan ve en az kendileri kadar ünlü oyun stüdyoları tarafından hazırlanan oyunları çalıştırabilen konsollar, oturma odası rahatlığında oyun oynayabilmenizi sağlıyor. Mobil oyun konsolları ise en sevdiğiniz yapımlarla zaman geçirebilmenize imkân tanıyor.

ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesi arasından tercih edebileceğiniz bütün video oyun konsolları, dijital oyun dünyalarının kapılarını size sonuna kadar açıyor.

En Popüler Oyunları En Popüler Video Oyun Konsollarıyla Oynayın

4K çözünürlüklü televizyonların yaygınlaşması ve ilgili modellere HDR desteğinin gelmesi, yeni nesil oyun konsollarının da donanımlarının değişmesine neden oldu. Sahip olduğunuz geniş ekranlı televizyonla, sinematik bir oyun tecrübesi yaşamayı hedefliyorsanız, platforma özel (exclusive) oyunlarıyla öne çıkan oyun konsollarına yatırım yapabilirsiniz. HDR ve 4K destekli yeni nesil oyunlar, elde edeceğiniz oyun tecrübesini farklı bir noktaya taşıyacak.

Blu-ray sürücülü ve dâhili sabit diskli olan oyun konsolları, hem fiziksel oyun kopyalarını hem de konsol üreticilerinin web sayfalarından alabileceğiniz dijital oyunları çalıştırabiliyor. Disklerin yükleme sürelerini beklemek ve fiziksel kopya koleksiyonu yapmak istemeyenler, dijital oyun arşivine yöneliyor. İnternetten doğrudan konsola yüklenen tek oyunculu ve çok oyunculu yapımlar, saniyeler içerisinde yüklenerek oynamaya hazır hâle geliyor.

Tamamen kablosuz yapıdaki kontrolcüleri ve farklı aksesuarlarla yönetilebilen video oyun konsolu modelleri, kontrolcülerinin yüksek hassasiyete sahip olmasıyla eşsiz bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlar. Hatta kimi konsol oyunları, doğrudan doğruya akıllı cep telefonlarıyla oynanabiliyor. Özellikle parti türü oyunlara meraklıysanız ve gerek aileniz gerekse arkadaşlarınızla eğlenceli saatler geçirmeyi planlıyorsanız, telefonla yönetilebilen oyunlar bulunan konsolları tercih edebilirsiniz.

Dilediğiniz takdirde oyun konsollarına, klavyeyi ve fareyi de bağlayabilirsiniz. Kimi oyunlar çevre birimlerini desteklerken bu birimlerin asıl mahareti ise oyun konsollarının multimedya ve internet tarayıcı işlevlerini kullanırken ortaya çıkar. Ayrıca isterseniz, ÇiçekSepeti aracılığıyla edindiğiniz video oyun konsoluna Bluetooth destekli kulaklıklarınızı da bağlayabilirsiniz.

Mobil Oyun Konsollarıyla Bambaşka Maceralara Yolculuk Vakti

Oyun dünyasının anıt isimleri tarafından hazırlanan ve tasarımından sunduğu oyunlara dek her noktasıyla video oyun konsolu kavramına yeni bir boyut kazandıran modeller de sizlerle buluşmayı bekliyor. Uzaktan bakıldığında orta genişlikte ekrana sahip bir tableti andıran ancak kendine özgü dâhili donanım birimleri ve kablosuz kontrolcüler içeren mobil oyun konsolları, yapısal ve ergonomik açıdan oyuncuların takdirini kazanıyor. Çoklu platform yapımların yanı sıra böylesi konsollara özel oyunların da yayımlandığı mobil oyun konsolları, benzersiz platforma özel oyunlar içerebiliyor.

Teknik özellikleri sayesinde kendilerine özgü birimleri aracılığıyla televizyona bağlanarak âdeta ev tipi bir video oyun konsolu formuna dönüşen mobil oyun konsolları, televizyona bağlandığında daha yüksek çözünürlük sunuyor. Sahip olduğu yerleşik batarya yerine harici güçle beslendiği için donanım gücünü de en yüksek seviyeye taşıyan modelleri, evde oyun seansı tamamlandığında yine mobil forma dönüştürebilirsiniz. Çantanızda taşıyabileceğiniz boyutlardaki ürünler, uzun süren seyahatlerinizin keyifli geçmesini sağlar. Ayrıca dilerseniz aynı modellerle multimedya içeriklerini ve internet üzerinden video yayını yapan platformları da takip edebilirsiniz.

Eğer siz de yeni nesil oyunları, oturma odası konforuyla deneyimlemek istiyor, yolculuklarınızda zamanın su gibi akıp geçmesini arzu ediyorsanız, ÇiçekSepeti sayfalarında yer alan tüm modelleri inceleyebilir, satın alma işlemini ÇiçekSepeti üzerinden kolayca tamamlayabilirsiniz.