İPTAL
CicekSepeti Uygulaması
(66,123)
Kullan

Sana özel bu üründe % İndirim!

TL

Bu ürünün size özel fiyatıdır, Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!

Viessmann Vitodens 100-W 19/27 Kw 16.000 Kcal Tam Yoğuşmalı Kombi
Viessmann Vitodens 100-W 19/27 Kw 16.000 Kcal Tam Yoğuşmalı Kombi

Viessmann Vitodens 100-W 19/27 Kw 16.000 Kcal Tam Yoğuşmalı Kombi

%6
%
13.303 TL
12.550
 TL
0
,00 TL
%6
%
Satıcı: enuygunkombi 9,2 Satıcı puanı, satıcının sipariş sürecindeki hizmet kalitesi ve müşteri beyanları dikkate alınarak hesaplanır.
Satıcı: enuygunkombi 9,2 Satıcı puanı, satıcının sipariş sürecindeki hizmet kalitesi ve müşteri beyanları dikkate alınarak hesaplanır.
Ürün Özeti

15 gün içinde ücretsiz iade. Kolay iade için tıklayın

Bu ürün enuygunkombi tarafından gönderilecektir.

Bu Satıcının Tüm Ürünlerini Görüntüle

Ürün sayfasında gördüğünüz fiyat bilgileri, satıcı tarafından belirlenmektedir.

Ödeme Seçenekleri
ÇiçekSepeti.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Taksit Seçenekleri
 • Taksit Seçenekleri
 • Taksit Seçenekleri
 • Taksit Seçenekleri
 • Taksit Seçenekleri
 • Taksit Seçenekleri
 • Taksit Seçenekleri
 • Taksit Seçenekleri
 • Taksit Seçenekleri
Ürün Açıklaması

Viessmann Vitodens 100-W 19/27 Kw 16.000 Kcal Kombi Kombi İle İlgili Sık Sorulan Sorular

 • Baca dahil mi? Evet, tüm kombi grubu ürünlerinde dirsek ve bacadan oluşan baca seti dahildir, ürünle birlikte gönderilir.
 • Bu kombi ERP'li mi? Evet, Viessmann Vitodens 100-W 19/27 Kw Kombi modeli yeni nesil ErP (Enerji Uyumlu Ürün) pompalıdır.
 • Yerden Isıtma Uygun mu? Evet, servis ilk açılışı esnasında belirtmeniz yeterlidir.
 • Kargo dahil mi? Evet, tüm kombi alışverişlerinizde fiyatlarımıza kargo dahildir.
 • Kombi Montajı ve garanti işlemleri ile ilgili bilgiler sayfanın en alt kısmındadır...

Viessmann Vitodens 100-W 19/27 Kw 16.000 Kcal Tam Yoğuşmalı Kombi

ViCare oda termostatı ile kombi montaj/bağlantı seti paket içeriğine dahildir

2 Yıl Garanti - İstanbul İçi Kombi Montajı Hizmeti

Duvar tipi yoğuşmalı kombi VITODENS 100-W

Viessmann‘dan eşsiz fırsat! Entegre WiFi ile kombinizle ilişkiniz her zamankinden daha yakın olacak!

Gaz yakıtlı yoğuşmalı cihaz

• Çok ekonomik ısıtma

• Çevre dostu işletim

Entegre WiFi ve üstün performansı ile kendi sınıfında öncü olan yüksek enerji verimli duvar tipi yoğuşmalı kombiler/ısıtıcılar

Göz alıcı tasarımı ve inci beyazı Vitopearl rengiyle Vitodens 100-W

HAZIR %20 Hidrojen sistemi

Entegre WİFİ ara yüzü sayesinde internete bağlanmaya hazır kurulu sistem bulunmaktadır.

ViCare akıllı telefon uygulaması ile ısıtma cihazının tüm özelliklerini kolayca kullanın. Kompakt boyutları, hafif yapısı ve düşük ses seviyesi ile Vitodens 100-W gaz yakıtlı yoğuşmalı duvar tipi cihazlar oturma mekanlarına kolayca entegre edilebilmektedirler.

MatriX-Plus-Brülör Viessmann tarafından geliştirilen ve üretilen paslanmaz çelik MatriX-Plus brülör MatriX-yüzey sayesinde uzun kullanım ömrüne sahiptir. Vitodens 100-W, Lambda Pro otomatik yanma kalitesi kontrol sistemine sahiptir. MatriX-Plus brülör ve Lambda Pro sistemi, gaz tipini kendiliğinden tanıyarak değişken gaz niteliklerine ve işletme şartlarına en uygun yanma koşullarını otomatik olarak ayarlar. Bu sayede sürekli yüksek bir verim elde edilir ve yakıt tüketimi azalır

Inox-Radial ısıtma yüzeyi Vitodens 100-W , yüksek kaliteli paslanmaz çelik Inox-Radial ısıtma yüzeyine sahiptirler. Bu teknoloji sayesinde yüksek verim, uzun kullanım ömrü ve emniyetli bir işletme sağlanmaktadır.

7 segmentli ekranla kullanım kolaylığı Yeni 7 segmentli dokunmatik ekranına sahip LCD ekranı çok basit ve anlaşılırdır. Siyah panel ve ince tasarım ile ısıtma sistemleri rahat biçimde kontrol edilebilir.

ViCare ile enerji tasarrufu, konfor ve güvenlik Vitodens duvar tipi gaz yoğuşmalı kombiler/ısıtıcılar, yeni elektronik platforma entegre bir WiFi arayüzüne sahiptir. Bu sistem sayesinde ısıtma talebini, doğrudan Internete bağlanarak ve ViCare uygulaması ile çalıştırmak çok kolay ve sezgiseldir. Dijital hizmetler için yön belirler ve ısıtma cihazı ile doğrudan temas halindedir. ViCare uygulaması ile, uzaktan mevcut ısıtma durumu hakkında bilgi sağlar. Uzaktan kontrol sistemi, ısıtma için zaman programlama ve kullanma suyu ısıtması, enerji maliyetlerinden tasarruf etmeye katkıda bulunur. Tüm iOS ve Android cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışır. ViCare uygulaması, talep üzerine akıllı telefonun GPS işlevini kullanır* ve böylece ısıtma sistemine olan mesafeyi tanır. Bu özellik ile sizin mesafenizin yaklaşması/uzaklaşması ile oda sıcaklığı otomatik olarak ayarlanır. Sistemi ayrıca bir ViCare termostat ile daha fazla konfor ve verimlilik sağlanır.

ViCare uygulamasıyla her zaman her yerde ısıtmayı çalıştırın ve enerjiden tasarruf edin.

VITODENS 100-W ÜSTÜNLÜKLERİ

+ Üstün performans

+ Inox-Radial ısıtma yüzeyi sayesinde dayanıklı ve verimli paslanmaz çelikten yapılmıştır.

+ MatriX-Plus brülör ve Lambda Pro sistemi ile yüksek verim ve düşük yakıt tüketimi

+ LCD ekran üzerinden basit ve sezgisel kullanım, 7 segmentli ekran ve dokunmatik butonlar

+ Entegre WiFi arayüzü sayesinde Internete bağlanmaya hazır ViCare uygulaması ile rahatlık, konfor, enerji tasarrufu ve güvenlik

+ % 20 oranında hidrojen kullanımına uygun teknolojisi ile geleceğe yatırım yapar.

Vitodens 100-W (Tip B1HF) 1 MatriX-Plus Brülör, Lambda Pro sistemi ile yanma kontrolü 2 Inox Radial ısıtma yüzeyi 3 LCD ekran 7 segmentli ekran ve dokunmatik butonlar 4 Entegre internet 5 Yüksek verimli pompa 6 Genleşme tankı (8litre)

+ Standart verimlilik:% 98‘e kadar (Hs)

+ Modülasyon aralığı 1:10

+ Enerji tasarrufu sağlayan yüksek verimli sirkülasyon pompası

+ Enerji verimliliği sınıfı: A Vitodens 100-W (Tip B1KF):

+ Bekleme özelliği sayesinde yüksek kullanma suyu konforu

Gelecek için donanımlı

Binaları ısıtmak için doğalgaz ve hidrojen karışımlarını kullanma teknolojisi günümüzde mevcuttur. En yeni nesil Vitodens 100-W gaz yakıtlı yoğuşmalı kombiler halihazırda %20 hidrojen ile çalışabilmektedir. Bu kompakt ve modern kombileri tercih eden kullanıcılar bu nedenle gelecek için mükemmel bir tercih yapmış olacaklar.

Entegre WiFi Bağlantı

Entegre WiFi arayüzü sayesinde internete bağlanmaya hazır şekilde gelen Vitodens 100-W ısıtma sistemlerinizi ViCare uygulaması ile (Apple App Store ve Google Play Store'da mevcuttur) internet üzerinden kolayca kontrol edebilirsiniz. Kompakt boyutları, hafif yapısı ve düşük ses seviyesi ile Vitodens 100-W gaz yakıtlı yoğuşmalı duvar tipi cihazlar mekanlara kolayca entegre edilebilmektedirler.

ViCare ile enerji tasarrufu, konfor ve güvenlik

Vitodens duvar tipi gaz yoğuşmalı kombiler/ısıtıcılar, yeni E3 elektronik platforma entegre bir WiFi arayüzüne sahiptir. Bu sistem sayesinde ısıtma talebini, doğrudan internet üzerinden ViCare uygulaması ile çalıştırmak çok kolay ve sezgiseldir. ViCare uygulaması ile uzaktan mevcut ısıtma durumu hakkında bilgi edinilebilir. Uzaktan kontrol edebilme, zaman programlama ve kullanım suyu sıcaklığı kontrolü özellikleri ile enerji tasarrufuna katkıda bulunur. Tüm iOS ve Android cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışır.

ViCare akıllı termostat ile daha hassas sıcaklık ayarı!

Yeni nesil Vitodens kombiler ile birlikte paket içeriğine dahil olarak gelen ViCare akıllı termostat sayesinde çok daha hassas oda sıcaklığı kontrollü ısıtma yapabilirsiniz. Dijital olarak arka planda sürekli sizin konforunuz için çalışan yeni nesil sensör ve elektronik aksesuarlar sayesinde ısıtma sisteminiz konforunuza en az sizin kadar dikkat edecektir.

MatriX-Plus brülör

Isıtma sisteminizin kalbi

MatriX-Plus brülör, verimli çalışması ve düşük kirletici ve gürültü emisyonları ile dikkat çekiyor. Yüksek sıcaklıklara dayanıklı, özel MatriX paslanmaz çelik kaplaması, güvenilir performans ve uzun hizmet ömrü garanti eder.

Viessmann'ın bir diğer teknik yeniliği ise tam otomatik Lambda Pro yanma kontrol sistemidir. Her tür gaza ve tüm duman tahliye sistemlerine otomatik olarak uyum sağlayarak her zaman temiz ve verimli yanma sağlar.

Yeni VITODENS 100-W üstünlükleri

++ ViCare uygulaması ile rahatlık, konfor, enerji tasarrufu ve güvenlik

++ Doğalgazda %20 hidrojen içeriği için sertifikalı

* Opsiyoneldir. Harici olarak aksesuar olarak ilave olarak temin edilebilir

Viessmann Vitodens 100-W 19/27 Kw 16.000 Kcal Tam Yoğuşmalı Kombi Montajı ve Garanti İşlemleri

- Kombiniz size ulaştıktan sonra çevrenizde bulunan tesisatçı kişi veya firmalardan ücreti karşılığında montaj hizmeti almanız gerekmektedir. Yetkili servisler montaj hizmeti VERMEMEKTEDİR.

- İstanbul içi Kombi Montajı Hizmeti, firmamız tarafından 250 TL ücret karşılığında verilmektedir, siparişiniz sonrası Kombi Montajı talebinizi iletebilirsiniz. (Silivri, Büyükçekmece, Arnavutköy, Tuzla, Şile gibi sınır ilçeler hariç)

- Yoğuşmalı kombilerde montaj mahalinde yakın konumda pis su gideri olmalıdır, aksi takdirde yoğuşmalı kombi tercih edilmemelidir. Yoğuşma gideri hortumu, gider bağlantısı 100 TL ücretle çekilmektedir.

- Eski kombinizi yeniliyorsanız İGDAŞ Cihaz Değişimi Bildirimi 100 TL ücretle yapılmaktadır, eski kombinizi bize vermeniz durumunda bu bildirim ücretsiz yapılır.
Bu başvuru sonrası İGDAŞ tarafından verilecek olan Cihaz Değişimi Kayıt Formu, Viessmann Yetkili Servis tarafından sizden istenecektir.

- Dairenize ilk kez kombi taktırıyorsanız İGDAŞ Proje ve Gaz Açma İşlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

- Kombinizin montajını yaptırdıktan sonra bizi arayarak (0 212 283 9005) devreye alma işlemi ve garanti başlangıcı için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

- Yetkili servis geldiğinde şu 5 durumun hazır olması gerekmektedir:

1- Kombi montajının yapılmış olması
2- Kombinin yanına kadar çekilmiş 2 amper sigortalı elektrik bağlantısının yapılmış olması
3- Kombi montajı sonrası tesisata su verilmiş olması
4- Doğalgaz dağıtım şirketinden alınmış cihaz değişimi onay belgesinin alınmış olması
5- Yoğuşma giderinin takılmış olması

Ek ücret söz konusu olan durumlar:
- Bakır Tesisat: 100 TL
- Ek Baca: 100-250 TL
- Kazan Sökme İşlemi: Keşif sonrası fiyatlandırılır.
- İnşaat İşleri: Keşif sonrası fiyatlandırılır.

Görüntülediğiniz ürün StockMount tarafından listelenmiştir.

Ürün Kodu: kcm41110368
Ürün Özellikleri
Renk
Beyaz
Marka
Viessmann 
Enerji Sınıfı
A
Yakıt Tipi
Doğalgaz
Kombi Tipi
Yoğuşmalı
Garanti Tipi
Üretici Garantili
Garanti Süresi
2 Yıl
Kurulum Gerekli mi?
Evet
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Var
Maksimum Isıl Güç
20 kW
Baca Tipi
Hermetik
Cihaz Tipi
Yoğuşmalı
Eşanjör Sayısı
2

Firma Ünvanı: NİHAT DİRİCE

Vergi Numarası: 38824359226

İletişim: Satıcının CicekSepeti tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır.

Şehir: İstanbul

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.