Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Viking

Yılların deneyimiyle güvenilir temizlik ürünleri üreten Viking, evinizdeki hijyeni sağlamak ve tertemiz kokular içinde rahatlıkla oturmanız için çalışıyor. Viking markalı tüm ürünler, ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor!

Etkili temizleme gücü sayesinde Viking ürünleri, istenmeyen koku ve bakterileri ortadan kaldırarak hem sizin hem de aileniz için temiz bir kullanım alanı oluşturuyor. Viking temizlik ve kozmetik ürünleri, uzun süren etkisiyle hijyenik bir alan oluşturmanız için gerekli bütün özellikleri taşıyor.

Evinizin Her Köşesi İçin Bir Viking

Yumuşatıcı, sıvı sabun, bulaşık ve çamaşır deterjanı gibi temizleyicilerin yanı sıra dezenfektan gibi ihtiyaç duyabileceğiniz pek ürün çeşidine sahip olan Viking, evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz bir ürünü geniş ürün paletinde bulunduruyor. Dip köşe temizlikte en büyük yardımcınız olacak etkin ve özel formüllü Viking’ler ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında. Uygun fiyat avantajlarını ve kampanyaları yakalamak, alışverişinizi toplu bir şekilde ve evinizden çıkmadan tamamlamak için ÇiçekSepeti’ni ziyaret etmeyi unutmayın!

Banyodan çamaşıra, bulaşıktan dezenfektana direkt temas ederek kullandığımız birçok ürün için temizlik maddeleri üreten Viking, hem çevreye hem de cildimize dost ürünler geliştirmek için içeriklerini sürekli yeniliyor. Böylelikle bebekler için özel üretilmiş yumuşatıcılar gibi ürünleriyle gönül rahatlığıyla tercih edebileceğimiz bir alternatif yaratıyor. Siz de kendiniz ve çevremiz için iyi bir adım atmak istiyorsanız Viking ürünlerini tercih edebilirsiniz.

İhtiyacınıza en uygun Viking ürünlerini ÇiçekSepeti ayrıcalığıyla satın alabilir, ÇiçekSepeti kullanıcılarına özel fırsat ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.