Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Vitakraft ÇiçekSepeti’nde!

Vitakraft, küçük tarımsal ürünler satan bir perakendeciden uluslararası evcil hayvan yemi grubuna dönüşen bir markadır. Almanya'nın Bremen yakınlarındaki Heiligenrode köyünde küçük bir evcil hayvan maması dükkanı olarak başlayan yolculuğu, 180 yıldan uzun bir süre önce evcil hayvan bakımı endüstrisindeki en başarılı şirketlerden biri haline dönüşmesiyle devam ediyor.

En başından beri, markanın felsefesi ve eylemlerine tek bir temel ilke rehberlik ediyor: "Evcil hayvan sevgisi". Dünya çapında 1.000'den fazla çalışan, her gün yaklaşık 1,2 milyon yüksek kaliteli Vitakraft ürünü üretip satmaktadır. Vitakraft şu anda dünya çapında 19 ülkede yerel satış şirketleri tarafından temsil ediliyor. Siz de markayı online alışverişe taşıyan ÇiçekSepeti ile hayvan dostlarınızı sevindirebilirsiniz.

Doğanın Rehberliğinde Geliştirilen Vitakraft Ürünleri

Vitakraft'ın 2.000'den fazla ürün yelpazesi, tüm dünyada milyonlarca kez denenmiş ve test edilmiş olan ana gıda, sağlıklı ödül atıştırmalıkları ve evcil hayvan bakımı ve hijyen ürünlerini içerir. Hepsi kapsamlı bir evcil hayvan aksesuarları yelpazesiyle tamamlanmaktadır. Vahşi doğada yeme alışkanlıkları üzerine yapılan bilimsel araştırmalara dayanarak Vitakraft, farklı coğrafi kökenlerine göre her evcil hayvan türünün bireysel ihtiyaçlarını karşılayan özel yem karışımları geliştirmek için özel beslenme konseptleri tasarlar. Her bir evcil hayvanın yararına, doğanın kendisine rehberlik etmesine izin veren Vitakraft ürünleri, özel fırsat ve kampanyalarla ÇiçekSepeti mobil uygulaması ve ciceksepeti.com’da.

Milyonlarca evcil hayvan sahibi, Vitakraft sayesinde sevdikleri arkadaşlarının uzun ve mutlu bir yaşam süreceğini ve nerede olurlarsa olsunlar evcil hayvanlarının en iyi besinle büyüyeceğini biliyor.

İnsanlar ve evcil hayvan arasındaki yakın bağı anlayan ve bir arada yaşamayı her gün daha iyi hale getirmek isteyen indirimli Vitakraft ürünleri, online alışveriş kolaylığıyla ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor.