İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

309 ürün bulundu.

Vitrin

Evlerde, iç mekanlarda değişiklik yapmanıza yardımcı olacak çok çeşitli dekorasyon ürünleri vardır. Salondan yemek odasına, antreden yatak odasına kadar çok çeşitli alanlarda kullanılan vitrin ve konsol modelleri de bu ürünlerin başında gelir. Vitrin ve konsol modelleri evinizde şık görünmelerinin yanı sıra, evdeki depolama ihtiyacınızı da dekoratif bir şekilde karşılar. Dolayısıyla vitrin ve konsol modelleri, evin dekorasyonunda büyük bir önem taşır. Siz de alanında öncü markaların birbirinden farklı vitrin modellerini ÇiçekSepeti’nde keşfedebilirsiniz. Uygun fiyatlı vitrin ve konsol modellerini satın alarak evinizi güzelleştirebilirsiniz!

Evinize Şıklık Katacak Vitrin Modelleri

Vitrin modelleri genellikle yemek odalarında ve mutfaklarda kullanılır. Özellikle büyük evlerde yemek odaları vitrinsiz düşünülemez. Eve kalabalık bir misafir geldiğinde yemek odasındaki vitrinde yer alan yemek takımları ile masanızı hazırlayabilirsiniz. Bu vitrinde yemek takımları, çatal&kaşık takımları, kahvaltı takımları ve şık objeler yer alabilir. Böylece vitrini hem dekoratif amaçlı hem de işlevsel olarak kullanabilirsiniz.

 • Depolama amacıyla sıklıkla kullanılan vitrinler aynı zamanda dekorasyon için de kullanılır. 
 • Yemek takımlarıyla ve evdeki diğer mobilyalarla uyum sağlaması oldukça önemlidir.
 • Farklı materyallerden çok çeşitli vitrin modelleri üretilebilir. Vitrin yapımında en sık kullanılan malzeme malzeme ahşaptır. 
 • Ayrıca vitrin modelleri de değişiklik gösterir. Aynalı, camlı, tamamen kapalı vitrin modelleri bulunur. 
 • Kapaklı modellerin kapakları genellikle cam veya aynadan yapılır. Böylece vitrinin içinin şıklığı da her zaman görünür, dekorasyona eşlik eder. 
 • Kapaklı, görünmez vitrinler ise daha çok eşyayı saklamanıza yardımcı olur. 
 • Eğer çok sık bir şekilde vitrini kullanıyorsanız kapaksız modeller daha pratik ve kullanışlı olacaktır. 
 • Dekoratif, yemek takımlarının saklanacağı ve yemek odasında yer alacak bir vitrin arıyorsanız cam kapaklı modeller daha şık olacaktır. 
 • Yemek masası, vitrin, büfe ve yemek takımı gibi ürünleri birbirine uygun seçerek yemek odasında göz alıcı bir uyum oluşturabilirsiniz!

Vitrin modellerinin fiyatları ürünün yapımında kullanılan malzemeye, ürünün modeline, boyutuna ve vitrinin markasına göre değişiklik gösterebilir. Farklı tasarımlara sahip çok çeşitli vitrin modellerini online olarak inceleyip dilediğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz!

Ev Dekorasyonunu Tamamlayan Konsollar

Konsol; salondan yatak odasına, antreden hole kadar çok çeşitli yaşam alanlarında kullanılabilen dekoratif bir üründür. Konsolların işlevleri, modellerine göre değişiklik gösterebilir. Dolayısıyla yatak odasında kullandığınız bir konsol ile salonda kullandığınız konsolun işlevleri farklı olabilir.

Hem işlevsel hem de fonksiyonel olarak kullanılan konsolların ev dekorasyonunda önemi büyüktür. Konsollar, çeşitli malzemelerden üretilebilir. Mermer, ahşap, metal gibi farklı malzemeler ile üretilen konsolların aynı zamanda çekmeceli ve dolaplı modelleri de vardır. Evinizin dekorasyonuna, zevkinize ve bütçenize uygun olarak konsol modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Beğendiğiniz konsola ek olarak vazo, tablo ya da herhangi bir aksesuar da satın alabilirsiniz. Böylece ürünü tamamlayan aksesuarlar sayesinde hoş bir ortam oluşturabilirsiniz.

 • Dekorasyonunuza uygun şekilde minimal, modern ya da retro tarzdaki konsol modellerini tercih edebilirsiniz. 
 • Çok amaçlı konsollar içerisinde dilerseniz özel eşyalarınızı da saklayabilirsiniz.
 • Aynalı, kapaklı ya da çekmeceli konsol modelleri arasından zevkinize uygun şekilde en ideal seçimi yapabilirsiniz.
 • Salon ya da yemek odasında kullanacağınız konsolun boyutlarının odanıza uygun olmasına özen göstermeniz gerekir.
 • Evde vurgulamak istediğiniz stile konsol modelleri ile yön verebilirsiniz. Örneğin yemek masasına uygun bir konsol ile yemek odasının dekorasyonunu üst seviyelere çıkarabilirsiniz.

Konsol çeşitlerinin fiyatları ürünün yapımında kullanılan malzemeye, ürünün modeline, boyutuna ve vitrinin markasına göre değişiklik gösterebilir. Farklı tasarımlara sahip çok çeşitli konsol modelini online olarak inceleyip dilediğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.