Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Viva Cappio ÇiçekSepeti'nde!

1988 yılında Hunca Kozmetik ailesine katılan ilk parfüm markalarından olan Viva Cappio markası, modern kadınların vazgeçemediği kokulara sahip. Viva Cappio markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Parfüm alanında bir klasik haline gelen Viva Cappio markası; farklı tonlardaki alt ve üst notalarıyla beğeni topluyor. Parfüm ve deodorantları geliştirirken teninize uyumlu olmasına ve kalıcı bir etki bırakmasına dikkat eden Viva Cappio markası, şişe tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Siz de uygun fiyatlı Viva Cappio ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

İz Bırakan Viva Cappio Ürünleri

Türkiye’de lansmanı yapılan ilk yerli kadın parfümleri arasında yer alan Viva Cappio markası, en sevdiği kokuyu tüm gün teninde hissetmek isteyen kadınların tercihi oluyor. Meyvemsi ve çiçeksi kokulara sahip Viva Cappio markasının en çok beğenilen parfümü ise Viva Cappio Classic oluyor. Klasikleşen bu kokuya, şık tasarımlı şişesi ve deodorant seçeneği ile sahip olabilirsiniz. İndirimli Viva Cappio ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Viva Cappio marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Viva Cappio ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Büyüleyici ve farklı koku arıyorsanız, Viva Cappio markasıyla tanışmalısınız. Siz de Viva Cappio ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Viva Cappio ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.