Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Vona ÇiçekSepeti’nde!

2005 yılında Türkiye’nin üst kalite bisiklet markası olma hedefi ile yola çıkan Sedona, yıllar içerisinde ürün çeşitliliğini geliştirerek, yenilikçi ruhu ile Türkiye’de birçok ilke imza atmıştır. Sedona, 2015 yılında her marka bisiklet sürücüsünün kullanabileceği Vona markasını yarattı. Bu marka ile Türkiye'de ilk defa her bisiklet sürücüsünün satın alabileceği bisiklet parça, aksesuar ve kasklarını satışa sundu. Marka, yenilikçi ruhu ve başarıyı hedefleyen ürünleri ile bisiklet kullanıcılarına farklı, kaliteli ve yeni ürünleri sunmaya devam ediyor.

Konfor ve kaliteyi her an yaşamanıza olanak sağlayan Vona ürünleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor!

Vona Ürünleriyle Koruma ve Konfor Bir Arada

Vona markalı bisiklet yedek parça ve malzemeleriyle bisiklet kullanımını daha güvenli ve konforlu hale getirebilirsiniz. Bu yedek parçalar konforlu sürüşün yanı sıra bisikletinizin ömrünü uzatacak ve güvenliğiniz için ihtiyacınız olacak ürünlerden oluşmaktadır. Yedek parça kategorisinde bulunan ürünler arasında; gidon grubu, fren grubu, teker grubu, sele grubu, pedal grubu, gibi bisikletinizle alakalı tüm ürün parçaları bulunmaktadır.

Bisiklet aksesuar ve malzemeleri de güvenli bir sürüş için oldukça önemlidir. Bisiklet kaskı ve dizlikler bu ürünlerden sadece birkaçıdır. Bisikletinizdeki konforu artırmak için vücut ölçülerinize ve bisiklet kullanım tipine göre satın alabileceğiniz birbirinden farklı Vona ürünleri sayesinde koruma ve konforu, her zaman bir arada yaşayabilirsiniz.

Siz de bisiklet keyfinizi bir sonraki seviyeye taşıyacak Vona ürünlerini online alışverişe özel indirimlerle satın almak için alışverişinize hemen başlayın!